21.10.2013

Mistrzostwa Suwałk jakich nie było

Ponad 100 osób wystartowało w sobotę w Otwartych Mistrzostwach Suwałk w badmintonie.
- Rozegraliśmy 140 gier w kategoriach dzieci i młodzików, kilkanaście w seniorach - mówi Jerzy Dołhan, trener suwalskich badmintonistów. - Jestem zbudowany nie tylko frekwencją, ale też zaangażowaniem z jakim walczono na kortach. Z poziomem, jak to w otwartych turniejach, bywało różnie. Mecze bardzo dobre przeplatały się z dobrymi i całkiem słabymi. Ale tak duża ilość dzieci i młodzieży, to bardzo dobry prognostyk na przyszłość dla tej dyscypliny w Suwałkach.

Otwarte Mistrzostwa Suwałk w Badmintonie  19.10.2013 r - medaliści

Żacy   chłopcy  :
Gra pojedyncza
I miejsce  Mateusz Hołub
II              Michał Aleksandrowicz
III             Mikołaj  Remelski
Gra pojedyncza dziewczynki:
I miejsce  Boguszewska Sara
II              Ruszewska  Nadia
III             Kontrolewicz Aleksandra
III             Wołczek Wiktoria

Młodzik Młodszy:
Gra pojedyncza
chłopcy:
I miejsce   Jaroszczuk Sebastian                         
II               Bilbin Sebastian
III              Grabowski Filip
III              Cipielowski Paweł
dziewczęta:
I  miejsce  Miszkiel Urszula
II               Owsiejew Natalia
III              Skrocka Natalia
III              Zackiewicz Emilia

Gra podwójna
chłopcy:
I miejsce  Jaroszczuk Sebastian/Bilbin Sebastian
II              Grabowski Filip/Cipielowski Paweł
III             Chodorowski Mateusz/Hołub Grzegorz
dziewczęta:
I  miejsce Miszkiel Urszula/Owsiejew Natalia
II              Zielińska Kornelia/Butkiewicz Klaudia
III             Dzida Dominika/Skrocka Dominika
III             Zielińska Kornelia/Butkiewicz Klaudia

Gra mieszana
I miejsce  Jaroszczuk Sebastian/Zielińska Kornelia
II              Bilbin Sebastian/Owsiejew Natalia
III             Grabowski Paweł/Miszkiel Urszula
III             Chodorowski Mateusz/Ołów Magdalena

Młodzicy    
Gra pojedyncza
chłopcy
I miejsce  Krukowski Filip
II              Barański Michał
III             Jabłoński Adrian
dziewczęta:
I miejsce  Podziewska Ewelina
II             Jodzio Karolina
III            Szymańska Jolanta
III            Michaluk Beata

Gra podwójna
dziewczęta:
I   miejsce    Podziewska Ewelina/Szymańska Jolanta
II                 Jodzio Karolina/Michaluk Beata

Gra mieszana
I  miejsce     Krukowski Filip/Jodzio Karolina
II                  Barański Michał/Trojniar Martyna

Amatorzy

Gra pojedyncza
mężćzyźni:
I  miejsce Ołów Piotr
II              Grudziński Dominik
III             Bujnowski Jacek

Gra podwójna
mężczyźni:
I  miejsce  Ołów Piotr/Krysiak Bogdan
II               Perkowski Tomasz/Kamiński Tomasz
III              Bujnowski Jacek/Grudziński Dominik

Gra mieszna
I miejsce   Krysiak Bogdan/Krysiak Małgorzata
II               Perkowski Tomasz/Walczak Ewa
III              Ołów Piotr/Ołów Małgorzata

udostępnij na fabebook
05.03.2014, 19:32:58

Wiktoria Wołczek

jeeeeej w końcu moje 3 miejsce w necie zapraszam również do podlaskiej ligi badmintona gdzie mam 2 miejsce

Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
19.04.2024

MAGAZYNIER

Dodaj nowe ogoszenie