22.12.2014

Młodzicy młodsi SKB wicemistrzami Polski

Srebrny medal i tytuł Drużynowego Wicemistrza Polski na rok 2014 w kategorii młodzików młodszych wywalczyli zawodnicy SKB Suwałki. Na rozegranych w Suwałkach Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych dwa mistrzowskie tytuły zdobyli zawodnicy Hubala Białystok (młodziczki młodsze i juniorzy młodsi), a po jednym UKS Feniks Kędzierzyn Koźle (młodzicy młodsi) i Orlicz Suchedniów (juniorki młodsze).


Na 4. miejscu w Polsce uplasowały się młodziczki młodsze i juniorki młodsze, a na piątym juniorzy młodsi SKB. Plan minimum zatem (Każdy medal będzie naszym sukcesem - przed mistrzostwami mówił trener Jerzy Dołhan) został wykonany.

Wyniki  gier:

Młodziczki młodsze:

Chrobry Piotrowice - UKS Hubal Białystok 2:3
UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki 3:2
Arianna Biel - Wiktoria Pieczulis 21:8, 21:11
Arianna Biel/Joanna Podedworny - Magdalena Ołów/Dominika Siłkowska 21:15, 21:19
Joanna Podedworny - Magdalena Ołów 21:5, 24:22
Antonina Marszałek/Aleksandra Wrońska - Gabriela Grosz/Wiktoria Pieczulis 21:12, 13:21, 19:21
Antonina Marszałek - Dominika Siłkowska 9:21, 19:21
Unia Bieruń - Chrobry Piotrowice 2:3
UKS Hubal Białystok - SKB Suwałki 3:2
Aleksandra Radziszewska - Zofia Zdancewicz 21:2, 21:5
Gabriela Kuakowska/Aleksandra Radziszewska - Magdalena Ołów - Dominika Siłkowska 21:17, 21:15
Gabriela Kułakowska - Urszula Grzymkowska 21:7, 21:9
--- / Gabriela Grosz/Wiktoria Pieczulis 0:21, 0:21
Weronika Ciechanowska - Magdalena Ołów 10:21, 6:21
UKS Unia Bieruń - UKS Hubal Białystok 2:3
Chrobry Piotrowice - SKB Suwałki 3:2
Martyna Michalska - Wiktoria Pieczulis 21:9, 21:10
Martyna Michalska/Aleksandra Zuchniarz - Magdalena Ołów/Dominika Siłkowska 21:13, 21:17
Aleksandra Zuchniarz - Magdalena Ołów 21:13, 21:15
Aleksandra Borys/Julia Zasada - Gabriela Grosz/Wiktoria Pieczulis 15:21, 14:21
Julia Zasada - Dominika Siłkowska15:21, 6:21
Końcowa klasyfikacja
1. UKS Hubal Białystok   3 9 9:6
2. Chrobry Piotrowice     3 7 8:7
3. UKS Unia Bieruń         3 5 7:8
4. SKB Suwałki               3 3 6:9

Młodzicy młodsi:

Match Point Ślęza - SKB Suwałki 2:3
Mikołaj Wrzalik - Paweł Cipielewski 14:21, 21:17, 12:21
Jakub Gurgul/Radosław Matkowski - Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub 11:21, 21:11, 21:16
Filip Wierciński - Mateusz Chodorowski 21:16, 21:12
Mikołaj Piórkowski/Mikołaj Wrzalik - Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub 13:21, 9:21
Mikołaj Piórkowski - Grzegorz Hołub 16:21, 16:21
UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - UKS Hubal Białystok 5:0
UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - Match Point Ślęza 5:0
SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok 5:0
Paweł Cipielewski - Karol Piech 21:13, 21:18
Michał Aleksandrowicz/Mateusz Chodorowski - Hubert Puciłowski/Kacper Rękawek 21:19, 21:23, 21:16
Mateusz Chodorowski - Hubert Puciłowski21:18, 21:16
Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub - Karol Piech/Szymon Snarski 21:9, 18:21, 21:13
Grzegorz Hołub - Szymon Snarski 21:10, 22:20
UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - SKB Suwałki 5:0
Karol Budny - Paweł Cipielewski 21:7, 21:8
Karol Budny/Mikołaj Szymanowski - Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub 21:10, 21:12
Mikołaj Szymanowski - Mateusz Chodorowski 21:8, 21:10
Paweł Dolibóg/Mateusz Ruczka - Mateusz Chodorowski/Arkadiusz Kuprewicz 21:14, 21:11
Filip Prajs - Grzegorz Hołub 22:20, 22:20
Match Point Ślęza - UKS Hubal Białystok 4:1
Końcowa klasyfikacja
1. UKS Feniks Kędzierzyn Koźle 3  6  15:0
2. SKB Suwałki                              3  5   8:7
3. Match Point Ślęza                      3  3   6:9
4. UKS Hubal Białystok                3  0   1:14

Juniorki młodsze:

SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok 5:0
Ewelina Podziewska - Julita Rybałt 21:18, 21:13
Karoina Jodzio/Ewelina Podziewska - Karolina Cieśluk/Emilia Drągowska 21:18, 21:19
Karolina Jodzio - Emilia Drągowska 21:13, 21:9
Joanna Krysiak/Jolanta Szymańska - Julita Rybałt/Weronika Trochim 21:10, 21:11
Jolanta Szymańska - Weronika Trochim 21:6, 21:2
UKS Unia Bieruń - STB Energia Lubliniec 3:2
Orlicz Suchedniów - UKS Unia Bieruń 4:1
SKB Suwałki - STB Energia Lubliniec 1:4
Ewelina Podziewska - Aleksandra Ptak 16:21, 14:21
Karolina Jodzio/Ewelina Podziewska - Anna Czempik/Aleksandra Ptak 21:15, 21:19
Karolina Jodzio - Hanna Szymańska 8:21, 11:21
Joanna Krysiak/Jolanta Szymańska - Agnieszka Foryta/Hanna Szymańska 19:21, 9:21
Jolanta Szymańska - Agnieszka Foryta 21:18, 17:21, 10:21
Orlicz Suchedniów - SKB Suwałki 5:0
Wiktoria Dąbczyńska - Ewelina Podziewska 21:12, 21:6
Zuzanna Glijer/Izabela Pajek - Beata Michluk/Jolanta Szymańska 21:6, 21:9
Izabela Pajek - Karolina Jodzio 21:8, 21:12
Wiktoria Dąbczyńska/Katarzyna Zięba - Karolina Jodzio/Ewelina Podziewska 21:8, 21:15
Zuzanna Glijer - Jolanta Szymańska 21:6, 21:2
UKS Hubal Białystok - STB Energia Lubliniec 0:5
UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki 3:2
Daniela Bielińska - Ewelina Podziewska 21:19, 18:21, 21:19
Daniela Bielińska/Magdalena Kulska - Karolina Jodzio/Ewelina Podziewska 21:8, 19:21, 21:17
Barbara Knopek - Karolina Jodzio 20:22, 13:21
Wiktoria Cygler/Zuzanna Parysz - Joanna Krysiak/Jolanta Szymańska 13:21, 11:21
Magdalena Kulska - Jolanta Szymańska 21:7, 21:17

Orlicz Suchedniów - UKS Hubal Białystok 5:0
UKS Unia Bieruń - UKS Hubal Białystok 4:1
Orlicz Suchedniów - STB Energia Lubliniec 3:2
Końcowa klasyfikacja:
1. Orlicz Suchedniów        4  9  17:3
2. UKS Unia Bieruń          4  8  11:9
3. STB Energa Lubliniec 4  6  13:7
4. SKB Suwałki                 4  3   8:12
5. UKS Hubal Białystok   4  0   1:19

Juniorzy młodsi:

Grupa I:
UKS Aktywna Piątka Przemyśl - KS Masovia Płock 4:1
UKS Unia Bieruń - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 4:1
UKS Unia Bieruń - KS Masovia Płock 4:1

Tabela:
1. UKS Unia Bieruń                        2  4  8:2
2. UKS Aktywna Piątka Przemyśl 2  2  5:5
3. KS Masovia Płock                      2  0  2:8

Grupa II
KS Hubertus Zalesie Górne - SKB Suwałki 3:2
Adam Szolc - Michał Sobolewski 21:17, 21:14
Adam Szolc /Aleksander Wyżykowski - Adrian Bondarow/Michał Sobolewski 21:17, 21:14
Franciszek Ebert - Adrian Bondarow 17:21, 21:7, 19:21
Franciszek Ebert/Michał Matysiak - Sebastian Jaroszczuk/Filip Krukowski 21:15, 21:16
Michał Matysiak - Filip Krukowski 21:7, 21:10
UKS Hubal Białystok - UKS Baranowo 3:2
UKS Hubal Białystok - KS Hubertus Zalesie Górne 3:2
SKB Suwałki - UKS Baranowo 3:2
Michał Sobolewski - Damian Sadalski 21:13, 21:17
Adrian Bondarow/Michał Sobolewski - Bartosz Frontczak/Damian Jaśkowiak 21:16, 21:18
Adrian Bondarow - Damian Jaśkowiak 18:21, 9:21
Sebastian Jaroszczuk/Filip Krukowski - Damian Jaśkowiak/Damian Sadalski 15:21, 17:21
Sebastian Jaroszczuk - Damian Jaśkowiak 21:18, 8:21, 21:18
UKS Hubal Białystok - SKB Suwałki 3:2
Paweł Śmiłowski - Michał Sobolewski 21:6, 21:9
Adrian Majewski/Paweł Śmiłowski - Adrian Bondarow/Filip Krukowski 21:7, 21:9
Adrian Majewski - Filip Krukowski 21:14, 18:21, 21:9
Andrzej Sawicki/Dawid Żmójdzin - Sebastian Jaroszczuk/Michał Sobolewski 13:21, 16:21
Dawid Żmójdzin - Sebastian Jaroszczuk 17:21, 13:21
KS Hubertus Zalesie Górne - UKS Baranowo 3:2

Tabela:
1. UKS Hubal Białystok              3  9  9:6
2. KS Hubertus Zalesie Górne 3  7  8:7
3. SKB Suwałki                           3  5  7:8
4. UKS Baranowo                       3  3  6:9

mecze o miejsca:
FINAŁ:  UKS Hubal Białystok - UKS Unia Bieruń 3:0
Mecz o brąz:  KS Hubertus Zalesie Górne - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 3:1
Mecz o miejsca 5-6: SKB Suwałki - KS Masovia Płock 3:2

Końcowa klasyfikacja:
1. UKS Hubal Białystok
2. UKS Unia Bieruń
3. KS Hubertus Zalesie Górne
4. UKS Aktywna Piątka Przemyśl
5. SKB Suwałki
6. KS Masovia Płock
7. UKS Baranowo


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.23.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie