18.12.2014

Suwałki areną badmintonowych mistrzostw Polski

W sobotę i niedzielę w hali OSiR w Suwałkach rozegrane zostaną Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych i Juniorów Młodszych. W gronie potencjalnych kandydatów do medali są oczywiście gospodarze, zawodniczki i zawodnicy SKB Suwałki.

- Każdy medal będzie dla nas sukcesem - twierdzi Jerzy Dołhan, trener SKB. - Nie zaliczamy się do faworytów, a zatem nie ciąży na nas odpowiedzialność za wynik. Mamy zagrać  skuteczny badminton, a jeśli tak zagramy to będzie też niezły wynik.

Turniej rozgrywany będzie oddzielnie w kategoriach wiekowych oraz z podziałem na dziewczyny i chłopców, do dwóch wygranych setów, każdy do 21 pkt. (przy podwyższeniu max. do 30), po trzy gry pojedyncze i dwie podwójne.

W rywalizacji młodziczek i młodzików oraz juniorek gra się każdy z każdym. Juniorzy młodsi zagrają w dwóch grupach (3 i 4-drużynowe). Zwycięzcy obu grup w niedzielę walczyć będą  złoto i srebro, zespoły z drugich miejsc w grupach o lokaty 43-4, z trzecich o 5-6, a czwarta drużyna z gr. II zajmie w mistrzostwach 7. miejsce.

Składy drużyn SKB Suwałki:

juniorki młodsze:
Karolina Jodzio
Joanna Krysiak
Beata Michaluk
Ewelina Podziewska
Jolanta Szymańska

juniorzy młodsi:
Sebastoian Bilbin
Adrian Bondarow
Sebastian Jaroszczuk
Filip Krukowski
Michał Sobolewski

młodziczki młodsze:
Gabriela Grosz
Urszula Grzymkowska
Magdalena Ołów
Wiktoria Pieczulis
Dominika Siłkowska
Zofia Zdancewicz

młodzicy młodsi:
Michał Aleksandrowicz
Mateusz Chodorowski
Paweł Cipielewski
Mateusz Hołub
Arkadiusz Kuprewicz

Program gier:

Młodziczki młodsze:
sobota
9.20 - Chrobry Piotrowice - UKS Hubal Białystok
9.30 - UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki
14.40 - Unia Bieruń - Chrobry Piotrowice
14.50 - UKS Hubal Białystok - SKB Suwałki
Niedziela
9.20 - UKS Unia Bieruń - UKS Hubal Białystok
9.40 - Chrobry Piotrowice - SKB Suwałki

Młodzicy młodsi:
sobota
11.50 - Match Point Ślęza - SKB Suwałki
12.00 - UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - UKS Hubal Białystok
17.10 - UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - Match Point Ślęza
17.20 - SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok
niedziela
11.50 - UKS Feniks Kędzierzyn Koźle - SKB Suwałki
12.00 - Match Point Ślęza - UKS Hubal Białystok

Juniorki młodsze:
sobota
9.00 - SKB Suwałki - UKS Hubal Białystok
9.10 - UKS Unia Bieruń - STB Energia Lubliniec
12.10 - Orlicz Suchedniów - UKS Unia Bieruń
14.30 - SKB Suwałki - STB Energia Lubliniec
17.30 - Orlicz Suchedniów - SKB Suwałki
17.40 - UKS Hubal Białystok - STB Energia Lubliniec
niedziela
9.00 - UKS Unia Bieruń - SKB Suwałki
9.10 - Orlicz Suchedniów - UKS Hubal Białystok
12.10 - UKS Unia Bieruń - UKS Hubal Białystok
13.30 - Orlicz Suchedniów - STB Energia Lubliniec

Juniorzy młodsi:
Grupa I:
sobota
9.40 - UKS Aktywna Piątka Przemyśl - KS Mazovia Płock
15.00 - UKS Unia Bieruń - UKS Aktywna Piątka Przemyśl
19.00 - UKS Unia Bieruń - KS Mazovia Płock

Grupa II
sobota:
11.30 - KS Hubertus Zalesie Górne - SKB Suwałki
11.40 - UKS Hubal Białystok - UKS Baranów
15.10 - UKS Hubal Białystok - KS Hubertus Zalesie Górne
17.00 - SKB Suwałki - UKS Baranów
19.10 - UKS Hubal Białystok - SKB Suwałki
19.20 - KS Hubertus Zalesie Górne - UKS Baranów

mecze o miejsca:
niedziela
9.40 - FINAŁ: zwycięzcy grup I i II
11.30 - Mecz o brąz: zespoły z 2. miejsce w gr. I i II
11.40 - mecz o miejsca 5-6: zepsoły z 3. miejsce w gr. I i II

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.28.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
27.02.2024

mieszkanie

27.02.2024

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie