13.09.2020

Sześć medali zawodników SKB na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców i Juniorów

Z sześcioma medalami: dwoma złotymi i brązowym juniorów oraz srebrnym i trzema brązowymi młodzieżowców z rozegranych w Białymstoku Mistrzostw Polski w tych kategoriach wiekowych wracają zawodnicy SKB Suwałki.

Jedną z gwiazd tych zawodów była urodzona na Białorusi, ale posiadająca już polskie obywatelstwo juniorka Anasatazja Chomicz (Khomich). Medalistom GRATULUJEMY !!!

Medale dla SKB na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski wywalczyli:

Młodzieżowcy:

Srebro: Wiktoria Dąbczyńska (Victoria Sianów, 3/4)/Aleksandra Goszczyńska (SKB Litpol-Malow)  

3 brązowe medale: Michał Sobolewski  x 2 (gra pojedyńcza i debel z Nestorem Gabrysiakiem z Komety Sianów); mikst Konrad Płoch (---)/

Aleksandra Goszczyńska (SKB)

Medale dla SKB na Mistrzostwach Polski Juniorów wywalczyli:

Złoto: gra pojedyncza: Anastasiya Khomich, debel: Anastasiya Khomich/ Karolina Szubert

Brąz: mikst Szymon Stokfisz(Unia Bieruń)/Karolina Szubert (SKB)

Komplet wyników zawodników SKB

MŁODZIEŻOWCY

Gra pojedyncza mężczyzn:

Michał Sobolewski 

I runda wolny los, 

II runda: Alan Ostrowski (Unia Bieruń) 21:12, 21:9

Ćwierćfinał: Michał Kikosicki (1, ---)   21:13, 21:13

Półfinał: Jan Lewandowski (Kolejarz Częstochowa)  18:21, 16:21

Gra podwójna mężczyzn:

Michał Sobolewski/Nestor Gabrysiak(Kometa Sianów) 

I  runda: Tomasz Klepek (Plesbad Pszczyna)/Jan Lewandowski (Kolejarz Częstochowa)  21:12, 22:20

ćwierćfinał: Piotr Gajda (1, Chojnik Jelenia Góra)/Norbert Świerk (Aktywna Piątka Przemyśl)  21:12, 21:10

półfinał: Robert Cybulski/Bartosz Markiewicz (ABRM Warszawa) 18:21, 11:21

Gra podwójna kobiet:

Wiktoria Dąbczyńska (Victoria Sianów, 3/4)/Aleksandra Goszczyńska (SKB Litpol-Malow)  

I runda: wolny los,

ćwierćfinał: Daniela Bielińska/Magdalena Kulska(Unia Bieruń)  21:10, 21:10

półfinał: Wiktoria Adamek(UKS Ząbkowice Dąbrowa Górrnicza/Oliwia Socha (Chojnik Jelenia Góra) 23:21, 21:7

FINAŁ: Kornelia Marczak/Dagmara Pękała (1, UKSPlesbad Pszczyna) 3:8 i krecz pary Dąbczyńska/Goszczyńska  

Gra mieszana:

Konrad Płoch(---)/Aleksandra Goszczyńska (SKB): 

I runda: Patryk Jas/Kornelia Kowalczyk (Kometa Sianów)  21:15, 21:12 

ćwierćłfinał: Wojciech Sajdok/Zuzanna Parysz(3/4, Unia Bieruń)  21:10, 21:13

półfinał: Paweł Śmiłowski (1, Hubal Białystok)/Magdalena Świerczyńska(ABRM Warszawa) 15:21, 12:21 

JUNIORZY

Gra pojedyncza juniorek: 

Anastasiya Khomich (SKB) : 

I runda wolny los, 

II ruda: Laura Gronkiewicz (Masovia Płock)  21:9, 21:2

ćwierćfinał: Aleksandra Pająk (2,Orlicz Suchedniów)  21:13, 21:7

półfinał: Anna Duda (Dwójka Bytów)  21:13, 21:16

FINAŁ:  Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Fenikss Kędzierzyn-Koźle)   21:18, 21:17

Gra podwójna:

Anastasiya Khomich/Karolina Szubert (SKB) : 

I runda Otylia Potkańska/Gabriela Sokołowska (Chojnik Jelenia Góra)  21:10, 21:9 

Ćwierćfinał: Stanisława Gruszczyńska(3/4, MKS Spartakus Niepołomice)/Monika Kania (Arka Umieszcz)  21:5, 21:5

Półfinał: Lidia Bujak/Anna Duda (Dwójka Bytów) 21:10, 21:11

FINAŁ: Zuzanna Jankowska (Beninca UKS Feniks K-K)/Zofia Tomczak (ABRM Warszawa)  21:17, 21:14 

Gra mieszana:

Szymon Stokfisz(Unia Bieruń)/Karolina Szubert (SKB): 

I runda: Hubert Zaniewski(SKBad Harcownik Warszawa)/Agnieszka Dziejarska(WWL Badminton Club Marki) 21:7, 21:1

ćwierćfinał: Łukasz Cimosz(1)/Dominika Chojnacka(Chojnik Jelenia Góra)  17:21, 21:17, 21:16

półfinał: Maciej Matusz(ABRM Warszawa)/Dominika Kwaśniak(Beninca UKS Feniks K-K)  16:21, 14:21 

tm, fot: https://www.facebook.com/

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.24.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4741 4.5645
USD 0.00% 3.9437 4.0233
GBP 0.00% 5.3827 5.4915
CHF 0.00% 4.3110 4.3980
22.01.2022

Pracownik biurowy

21.01.2022

OKAZJA

Dodaj nowe ogoszenie