18.09.2020

Zyski i straty SKB na początek Indywidualnych Mistrzostw Polski 2020 w badmintonie

Od piątku do niedzieli Białystok gości najlepszych polskich badmintonistów walczących o medale Indywidualnych Mistrzostwa Polski 2020. Niestety, już w pierwszym dniu z turniejem pożegnali się: w singlu Michał Sobolewski (rozstawiony z numerami 5/8), a także miksty Mateusz Świerczyński/Karolina Szubert (SKB) i Paweł Pietryja(UKS Plesbad Pszczyna)/Monika Bieńkowska(SKB).

W sobotę w o awans do strefy medalowej powalczą w singlach Mateusz Świerczyński i Anastasiya Khomich, debel kobiet Anastasiya Khomich(5/8)/Karolina Szubert(SKB), Monika Bieńkowska(SKB)/Dominika Guzik-Płochowska (AZS AGH Kraków)

W II rundzie o awans do ćwierćfinału zagrają: Przemysław Wacha (AZS UM Łódź)/Michał Łogosz (SKB) , Michał Sobolewski(2, SKB)/Adam Szolc(UKS Hubertus Zalesie Górne)

Oto wyniki suwalczan:

Gra pojedyncza mężczyzn:

Mateusz Świerczyński:

I runda: Piotr Krajewski (ABRM Warszawa)  21:15, 21:6,

II runda: Adam Koc (WWL Badminton Club Marki)  21:1, 21:12

ćwierćfinał: Mikołaj Szymanowski (BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle) – sobota, g. 12:35

Michał Sobolewski (5/8)

I runda: Michał Gomoła (KS Masovia Płock) 21:8, 21:14

II runda: Adrian Dziółko (Hubal Białystok)  17:21, 6:21

Gra pojedyncza kobiet: 

Anastasiya Khomich

I runda: Ida Wiśniewska (ABRM Warszawa) walkower dla Khomich

II runda: Gabriela Skórkowska (UKS Unia bIeruń) 23:21, 21:13

Ćwierćfinał: Dominika Guzik-Płuchowska (AZS AGH Kraków) – sobota, g. 12:35

Gra podwójna mężczyzn:

Przemysław Wacha (AZS UM Łódź)/Michał Łogosz (SKB)  

I runda: Franciszek Kamiński/Kacper Zychowicz(ABRM Warszawa) 21:8, 21:8

II runda: Krzysztof Jakowczuk(5/8, Hubal Białystok)/Michał Matysiak (KS Hubertus Zalesie Górne) sobota, g. 11:00

Michał Sobolewski(2, SKB)/Adam Szolc(UKS Hubertus Zalesie Górne)

I runda: wolny los

II runda: Konrad Płoch(---)/Dominik Ziętek(UKS Kometa Sianów) – sobota, g. 10:00

Gra podwójna kobiet:

Anastasiya Khomich(5/8)/Karolina Szubert (SKB)

Ćwierćfinał: Dominika Gajda(UKS Kometa Sianów)/Julia Stankiewicz(UKS Hubal Białystok) - sobota , g. 9:30

Monika Bieńkowska(SKB)/Dominika Guzik-Płochowska (AZS AGH Kraków) – sobota g. 9:30

Gra mieszana:

Mateusz Świerczyński/Karolina Szubert (SKB)

I runda: Maciej Ociepa(Czstochowska Akademia Badmintona)/Agnieszka Foryta (STB Energa Lubliniec) 17:21, 21:17, 19:21

Paweł Pietryja(UKS Plesbad Pszczyna)/Monika Bieńkowska(SKB)

I runda: Robert Cybulski(ABRM Warszawa)/Wiktoria Adamek(UKS Ząbkowice Dąbrowa Górnicza) 7:21, 21:19, 11:21  

 

 tm, fot. archiwum suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.16.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4828 4.5734
USD 0.00% 3.7055 3.7803
GBP 0.00% 5.2084 5.3136
CHF 0.00% 4.0919 4.1745
Dodaj nowe ogoszenie