03.10.2022

I Love You już w sobotę na deskach sali teatralnej SOK. Świetna komedia, gwiazdorska obsada

Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus zagrają w najbliższą sobotę, 8 października w sali teatralnej Suwalskiego Ośrodka Kultury w komedii muzycznej I Love You, a teraz się zmień.

Autorem cieszącego się od lat olbrzymia popularnością w USA i Europie musicalu jest Joe DiPietro, świetną muzykę napisał Jimmy Roberts. Polskim producentem sztuki jest Agencja Artystyczna Certus, która niedawnymi prezentacjami „Ludzi inteligentnych” z Magdaleną Boczarską, Izą Kuną, Renatą Dancewicz, Szymonem Bobrowskim i Olafem Lubaszenko oraz „Kolacji dla głupca” ze znakomitymi rolami Cezarego Żaka i Bartłomieja Topy rozbudziła u suwalskich widzów apetyty na więcej. W tę sobotę, 8 października powinny one zostać w pełni zaspokojone.

- Według mnie, „I Love You” jest jeszcze lepszą komedią niż „Kolacja dla głupca” – mówi Jarosław Pietrzak z Agencji Certus. – To świetne widowisko, niesłychanie żywe,  dynamiczne. Doskonale znani z telewizji, kina czy kabaretu Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus dają z siebie wszystko. W trakcie spektaklu, który z przerwą trwa 2 godziny i 10 minut,  przebierają się 18 razy. Do tego świetne piosenki z typowo broadway’owską muzyką na żywo. Aktorom na scenie towarzyszą bowiem świetni muzycy.    

I LOVE YOU to muzyczna komedia dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników. Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być i dla tych, którzy nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać!

I LOVE YOU to spektakl, który wyjaśnia co pcha nas do bycia w związku. Jak wiele jesteśmy w stanie zrobić by powiedzieć i usłyszeć te dwa magiczne słowa: KOCHAM CIĘ!

I LOVE YOU to wartka akcja, świetna oprawa muzyczna, aktorskie metamorfozy, błyskotliwe dialogi i przebojowe piosenki zapewnią widzom rozrywkę na najwyższym poziomie!

 

 

 

I LOVE YOU, a teraz się zmień

Suwalski Ośrodek Kultury - 8 października 2022r. godz. 16:00 i 19:00

Joe DiPietro

Producent: Agencja Artystyczna Certus 

Grają: Katarzyna Żak, Elżbieta Romanowska, Rafał Królikowski i Robert Rozmus

Reżyseria: Mariusz Kiljan  

Tłumaczenie: Bartosz Wierzbięta 

Scenografia: Wojciech Stefaniak 

Kostiumy: Sylwester Krupiński 

Choreografia: Anna Głogowska

Muzyka: Jimmy Roberts

Plakat: Grzybowska / Grzegorz Grodner

 

Bilety: www.KupBilecik.pl, Kasa SOK + 48 87 563 85 18

 

Zamówienia zbiorowe: tel. 502 341 055

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie