18.08.2021

Miłość ponad wszystko. Wzruszająca powieść Urszuli Zachariasz z Sejn KONKURS

Wzruszająca opowieść o relacji rodzeństwa, która staje w obliczu wielkiej miłości. Co będzie silniejsze?
Urszula Zachariasz – mieszkanka Sejn – odpowie na to pytanie. Książka "Obiecaj, że wrócisz" ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res.

Osiemnastoletnia Julia marzy tylko o tym, by zostać prawną opiekunką swojego młodszego brata, Antka. Po opuszczeniu murów domu dziecka robi wszystko, by ten cel zrealizować.

Chcąc przekonać sąd, że jest w stanie zapewnić bratu odpowiednią opiekę, zatrudnia się w niewielkiej kawiarence. Poznaje tam Piotra, starszego o kilka lat redaktora, z którym połączy ją wspólna pasja do literatury i podobne, pełne bolesnych wspomnień życiorysy.

Fragment książki pokazuje bezwarunkową miłość głównej bohaterki do brata: "Z całych sił przytuliłam drobne ciałko swojego brata do siebie. Nie musiałam nic mówić. Doskonale wiedział, że ja także go kochałam, że dla niego zrobiłabym wszystko i znacznie więcej. Pragnęłam jego szczęścia i zdawałam sobie sprawę z tego, że ono leży w moich rękach. Robiłam wszystko, co w mojej mocy, by zaznał w życiu jeszcze wiele dobrego. Priorytetem było to, by Antek mógł mieszkać ze mną, bym stała się jego prawnym opiekunem."

Jednak co się stanie, gdy przewrotny los każe stanąć bohaterce w obliczu miłości? Czy nie zapomni obietnicy danej bratu, który bezgranicznie jej ufa?

Urszula Zachariasz – absolwentka Inżynierii Systemów Bezpieczeństwa w Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie. Aktualnie mieszka w Sejnach. Pasjonatka zdrowego stylu życia. Miłośniczka powieści obyczajowych i romansów, a także dobrej muzyki i tańca. Książka jest dostępna na stronie: https://zaczytani.pl/

Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym można wygrać dwie książki Urszuli Zachariasz "Obiecaj, że wrócisz". Więcej informacji w zakładce KONKURS DNIA.udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.30.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
29.05.2024

Inżynier Budowy

28.05.2024

praca

Dodaj nowe ogoszenie