02.08.2021

„Supercepcja. Wielka ucieczka” Katarzyny Gacek. Polecamy i zapraszamy do konkursu

Czy paczka przyjaciół z ponadprzeciętnymi zdolnościami wydostanie się z pułapki? W szóstym tomie „Supercepcji” Julka, Klara, Tymon, a także Janek, Zosia, Aurelia i Aureliusz zostają porwani i zamknięci w opuszczonym magazynie.

Wygłodniali, zmęczeni i pozbawieni kontaktu z rodzicami przyjaciele mogą liczyć tylko na siebie. Nie poddają się i obmyślają sprytny plan. Plan wielkiej ucieczki.

Supercepcja, to cykl książek przygodowych autorstwa Katarzyny Gacek adresowany do młodzieży. Obdarzona nadzwyczajnymi zdolnościami grupa nastolatków przeżywa wiele przygód – muszą nie tylko poradzić sobie z rozwiniętymi ponad miarę zmysłami, które niestety – często utrudniają im życie, ale też ustrzec się przed bezwzględnymi naukowcami – Wilkiem i docent Radzanowską, którzy chcą robić na nich medyczne eksperymenty w kapsule zmysłów, a potem wykorzystać ich talenty do zbicia majątku.

Janek – doskonały wzrok, Julka superdotyk, Klara- supersłuch, Tymon – supersmak, a Zosia superwęch W szóstym tomie dołączają do nich Aurelia i Aureliusz, bliźniacy, którzy jeszcze do niedawna nie mieli pojęcia, że są rodzeństwem. Czy uda się im wydostać z pułapki? Kto im pomoże? Aspirant Lampka, babka Cecylia, a może mały spryciarz Pieprz?

Katarzyna Gacek "Supercepcja. Wielka ucieczka", Ilustrowała A. Fontner - Dorożyńska, Wydawnictwo Znak Emotikon, Kraków 2021.

Zapraszamy do lektury oraz do udziału w konkursie, w którym można wygrać „Wielką ucieczkę”. Więcej informacji w zakładce KONKURS DNIA.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.20.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie