28.12.2019

W Sylwestra zobaczymy ich w telewizji, a w niedzielę w Suwałkach. Cleo i Pectus

Cleo zaśpiewa podczas Sylwestra na Stadionie Śląskim w Chorzowie, organizowanego przez telewizję Polsat, a zespół Pectus wystąpi na Placu Bankowym w Warszawie, skąd transmisję przeprowadzi TVN.

Pięć dni później, w niedzielę, 5 stycznia znanych i lubianych wykonawców, twórców wielu przebojów będa mogli podziwiać widzowie w Suwałkach. Popularni muzycy zaprezentują się w dwóch różnych miejscach, ale o różnych porach. Spokojnie będzie można być na obu koncertach. 

Cleo, której popowe piosenki "Za krokiem krok" i "Łowcy Gwiazd", czy folkowy "Dom" królują w rozgłośniach radiowych będzie można posłuchac za darmo. Piosenkarka będzie muzyczną gwiazdą XX Mikołajkowego Turnieju im. Tomka Godlewskiego, organizowanego przez Wigry Suwałki i OSiR.

Charytatywna impreza w hali Suwałki Arena rozpocznie się o godz. 13.00, a oprócz koncertu Cleo publiczność wysłucha "Eluwiny", wielkiego hitu Kacpra Blonsky'ego, który będzie gościem specjalnym wydarzenia.

W turniejowe szranki po raz pierwszy staną kobiety -  mistrzynie i reprezentantki Polski w piłce nożnej, zawodniczki Górnika Łęczna. Ich rywalami będą: zespół Przyjaciół Mikołajkowego Turnieju z Maciejem Makuszewskim, Piotrem Stokowcem, trenerem Lechii Gdańsk i Arturem Skowronkiem, szkoleniowcem Wisły Kraków na czele, prowadzona przez Jerzego Engela Reprezentacja Polski na Mundial 2002 z Radosławem Majdanem, Maciejem Żurawskim, Tomaszem Kłosem, Marcinem Miecięlem, Jakubem Wawrzyniakiem, Tomaszem Sokołowskim i Maciem Bykowskim oraz pełna gwiazd telewizji, filmu, estrady i sportu Reprezentacja Arystów Polskich z Tomaszem Jachimkiem, Dariuszem Dziekanowskim, Krzysztofem Wieszczkiem i Grzegorzem Jędrzejewskim z TurboKozaka.

Nie jest wykluczone, że w Reprezentacji Artystów Polskim zobaczymy któregoś z braci Szczepaników - muzyków grupy Pectus. Mikołajkowy Turniej w Suwałki Arenie potrwa do godz. 17 "z haczykiem", a o godz. 18.00 w sali koncertowej Suwalskiego Ośrodka Kultury rozpocznie się spotkanie świąteczno-noworoczne przedsiębiorców z naszego regionu, zrzeszonych w Izbie Przemysłowo-Gospodarczej.

Spotkanie w SOK-u otworzy krótka część oficjalna, z wręczeniem certyfikatów nowym członkom Izby, a po niej rozpocznie się już akustyczny koncert  popowo-rockowego zespołu Pectus, znanego z takich przebojów, jak "Barcelona", "Między slowami" czy  "Oceany".

Ostatnie już wejściówki na koncert grupu Pectus są jeszcze do nabycia w Suwalskim Ośrodku Kultury. 

WD

Fot. oficjalne strony Pectus i Cleo

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.07.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6546 4.7486
USD 0.00% 4.4119 4.5011
GBP 0.00% 5.4029 5.5121
CHF 0.00% 4.7033 4.7983
05.12.2022

Praca na budowie

04.12.2022

PROMOTORKI

03.12.2022

Pasy transportowe

02.12.2022

Sprzedam garaż

Dodaj nowe ogoszenie