10.10.2017

Liga Bowlingowa. W oczekiwaniu na Ciebie i Twoją ekipę

Jeszcze do końca tego tygodnia potrwają zapisy drużyn do udziału w Lidze Bowlingowej. Rozgrywki czteroosobowych zespołów rozpoczną się już w najbliższy wtorek, 17 października.

Przez ostatnich kilka lat w kręgielni Suwałki Plaza przy Dwernickiego, pod patronatem Portalu Informacyjnego Suwalki24.pl,  odbywały się zawody Suwałki Bowling League z udziałem amatorskich druzyn, występujących zazwyczaj pod szyldem różnych firm i instytucji. Jej tradycje przejmuje Centrum Rozrywki Mk Bowling. Do tej pory swój start potwierdziło 13 zespołów, z których większość  z powodzeniem walczyła w poprzednich edycjach. Wymieńmy Drewtark Sejny, Linde Mir Gaz,  Aquael,  PGE Suwałki, PEC Suwałki czy Mk Bowling oraz „nowych” - Browar Północny, Aspi, Bud-Protection czy XXXX.

- Idea jest niezmienna, chodzi o aktywne, pełne emocji, ale i sympatyczne spędzenie czasu w gronie przyjaciół, rodzin, znajomych, kolegów  z pracy – mówi  Adam Legumina, szef  Mk Bowling w Suwałkach. – Gra w kręgle idealnie się do tego nadaje, a rywalizacja zespołowa w składzie żeńskim, męskim czy mieszanym dodaje szczególnego smaku. Rozgrywki są też formą reklamy uczestniczących firm, ich loga co wtorek będą umieszczane wzdłuż torów kręgielni, na plakatach roll-upach, w relacjach wideo i galeriach zdjęć w portalu Suwalki24.pl   

Ligowe spotkania odbywać się będą we wtorki od 18.30  i potrwają do dwóch  godzin. Zgłosić można większą liczbę osób, ale w danym meczu w każdej drużynie gra 4 zawodników.

- Po każdej kolejce najlepsi gracze otrzymają vouchery na kręgle lub na pizzę w naszym lokalu – mówi Adam Legumina. – Na zakończenie ligi, dla najlepszych zespołów i zawodników przewidziane są premie pieniężne, puchary i nagrody upominkowe.

Najpierw jednak zapisy, które przyjmowane są do końca tego tygodnia w Centrum Rozrywki Mk Bowling, tel. 506 105 804, e-mail: suwalki@mkbowling.pl

WD


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.15.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie