16.10.2019

Suwalska Liga Bowlingowa - wystartowała XI edycja. Przyjemnie zajrzeć do Mk Bowling [wideo i foto]

Broniąca brązowego medalu drużyna Aquelu została pierwszym liderem rozgrywek, w których uczestniczy 18 zespołów reprezentujących różne firmy z Suwałk i Sejn.

Po raz czwarty organizatorem ligowych zmagań  w kręgielni przy ul Dwernickiego jest Mk Bowling - miejsce gdzie można bawić się całymi rodzinami, pobawić się ze znajomymi, ale też zorganizować wspaniałą imprezę integracyjną. Dla tych, którzy teraz zorganizują integracyjną imprezę, Mk  Bowling oferuje 20 proc. zniżki na kręgle podczas imprezy firmowo-wigilijnej.

 

 

Rodzinna atmosfera panowa w kręgielni przed, w trakcie i po inauguracyjnej kolejce. Ekipa Aquaelu zasługuje na wielkie brawa tym bardziej, że występuje już bez swojego asa, Roberta Chodorowskiego. Uczestnik mistrzostw świata seniorów, razem z reprezentantem Polski na mistrzostwa świata juniorów Dominikiem Chomiczem oraz Wojciechem Górskim i Tomaszem Żukowskim, kolegami z I-ligowej drużyny Suwalskiego Stowarzyszenia Bowlingu, utworzyli dream team, który przystąpił do rozgrywek pod szyldem Olimpia Fitness Club. 

Olimpia na początek wygrała z zespołem Styl Kuchnie 691:511, ale więcej - 697 punktów dla Aquaelu w wygranym do 574 spotkaniu z ROAN-em rzucili Anna Szydłowska, Elżbieta Chodorowska, Marek Gościński i Robert Kobus. Ciekawe, jak na wynik Aquaelu zareaguje zwycięzca ostatnich dwóch edycji Drewtark Sejny, którego pierwszy mecz został przełożony. 

Obok Olimpii, nową drużyną w rozpoczętych we wtorek rozgrywkach są Agenci Niezależni. Elżbieta Walukiewicz, Marzanna Stachniewicz, Dariusz Brzozowski i Tadeusz Stachniewicz w debiucie  postarali się o bardzo rzadko spotykany w tej dyscyplinie rezultat - zremisowali z Sequelem, w którym występują Grażyna Chalecka, Paulina Seredzińska, Kamil Seredziński i Remigiusz Makarewicz.

Niemal równie zacięty był mecz, w którym PEC Suwałki, w którym wystepują aż trzy panie: Iwona Anuszkiewicz, Beata Karwel, Bożena Milulska oraz Tadeusz Brzozowski, ledwie trzema punktami pokonał drużynę Linde Mir Gaz, w którym gra Krysia Żuchowska, jej synowie, Bartłomiej i Radosław oraz Sławomir Raczkowski.

Wyniki

 

Wyniki indywidualne drużynami znajdiesz TUTAJ

 

Tabela


Pierwsza kolejka była przetarciem, tylko dwóch zawodników przekroczyło 200 punktów. Pawel Masłowski z Gastronomii Michał Syryca rzucił ich 222 i prowadzi w indywidualnej klasyfikacji Masters  przed Wojciechem Górskim - 202 oczka. Przypomnijmy, że czołowa "16" na zakończenie sezonu w indywidualnym turnieju Masters.

Klasyfikacja Masters 

Fot. Wojciech Drażba, Miłosz Kozakiewicz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.21.2021 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.5056 4.5966
USD 0.00% 3.7471 3.8227
GBP 0.00% 5.2318 5.3374
CHF 0.00% 4.0946 4.1774
19.04.2021

Praca

19.04.2021

zatrudnię tokarza

Dodaj nowe ogoszenie