20.09.2018

Sławomir Sieczkowski, kandydat Mieszkańców Suwałk na prezydenta: Dom jest, pora zadbać o mieszkańców

Budzimy Suwałki, Czas na Mieszkańców – to główne hasła Sławomira Sieczkowskiego i jego komitetu wyborczego Mieszkańcy Suwałk w kampanii samorządowej. Startuje w niej, żeby zaktywizować „zwykłych” suwalczan.

Sławomir Sieczkowski ma 41 lat, jest ekonomistą i specjalistą w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Po ukończeniu studiów znalazł zatrudnienie  w warszawskich firmach, a po powrocie do Suwałk pracował w administracji sądu, a później w Urzędzie Miejskim. W ratuszu najpierw był audytorem, a później naczelnikiem wydziału finansowego. Od trzech lat jest skarbnikiem miasta w Augustowie.

- Kandyduję w wyborach na prezydenta Suwałk dlatego, że jestem zawodowo i mentalnie przygotowany, mam dobre, realne pomysły na rozwój miasta, na to, żeby było ono dobrze zorganizowane,  otwarte na mieszkańców i służące mieszkańcom  – opowiadał Sławomir Sieczkowski na swoim pierwszym spotkaniu z dziennikarzami, zorganizowanym na ulicy Chłodnej.

Pełny program kandydat przedstawi na konwencji zaplanowanej na 3 października.  Podczas konferencji otwierającej kampanię, mówił o dobrej pracy i gospodarce, większych nakładach na sport i kulturę, o konieczności powstania lobby, złożonego z posłów i  znanych ludzi, działającego na rzecz Suwałk, wypracowującego najkorzystniejsze dla miasta rozwiązania.

Na konwencji zostaną zaprezentowani wszyscy kandydaci Mieszkańców Suwałk na radnych. Komitet zrejestrował komplet 31 osób. Wśród nich są m.in. dyrektor ZDZ Edward Szczecina, wykładowca PWSZ Bernard Maciulewski, nauczyciel Mirosław Hartung, prezes Klubu Szachowego Hańcza Beata Choińska, trenerzy Adam Pomian i Dariusz Koncewicz.

WDudostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.04.2023 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie