02.12.2014

Charytatywny konkurs dla maturzystów z regionu

Studniówka to dla większości młodych ludzi pierwsza „poważna” impreza, wymagająca formalnego stroju. W tym roku o nienaganny ubiór maturzystów z województwa podlaskiego postanowiła zadbać firma Prestige Męski. Organizowany przez nią konkurs, w którym wygrać można zestaw koszul dla całej klasy, ma na celu wsparcie Fundacji „Pomóż Im”.

Charytatywny konkurs, zatytułowany „Koszule dla maturzystów”, polegać będzie na wspólnym, klasowym zbieraniu plastikowych nakrętek od butelek. Propozycja skierowana jest do uczniów klas maturalnych z Białegostoku, Bielska Podlaskiego, Hajnówki, Moniek, Olecka, Siemiatycz i Sokółki.

W konkursie może również wziąć udział młodzież z Suwałk, ale zebrane nakrętki będzie trzeba dostarczyć do Olecka.

- W finale akcji, wszystkie zebrane przez nas nakrętki przekazane zostaną białostockiej Fundacji „Pomóż Im”. Dochód z ich sprzedaży pozwoli na zakup aparatu ultrasonograficznego, niezbędnego do prawidłowej opieki nad podopiecznymi domowego hospicjum dla dzieciwyjaśnia Krzysztof Kosmowski, właściciel sklepów Prestige Męski i odzieżowej marki Victorio.

By dodatkowo zmobilizować uczniów do włączenia się w akcję, dla najaktywniejszych firma postanowiła ufundować wyjątkową nagrodę:

- Klasa, która wspólnie uzbiera najwięcej nakrętek i w ustalonym wcześniej terminie przekaże je do wybranego sklepu naszej sieci, otrzyma zestaw koszul męskich dla wszystkich maturzystów lub ich studniówkowych partnerówdodaje Krzysztof Kosmowski.

Konkurs rusza 1 grudnia i potrwa przez dwa tygodnie. Do udziału w tym szczytnym przedsięwzięciu zaproszono łącznie już ponad 50 szkół średnich z województwa podlaskiego. Lista ta nie jest jednak zamknięta i cały czas napływają kolejne zgłoszenia.

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.13.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie