22.11.2013

Stracili głowę dla LemOna

Finaliści III edycji programu Must Be The Music zagościli na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Koncert polsko-łemkowsko-ukraińskiej grupy LemOn powstałej dwa lata temu z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta, był niesamowity.

W dość szybkim tempie grupa zyskała popularność i górowała na radiowych listach przebojów. Już w listopadzie 2012 r. ukazał się debiutancki album LemON. I tak mogliśmy słyszeć w rozgłośniach pierwszy singiel "Będę z Tobą". W Suwałkach muzycy, których występ zorganizowała Agencja Bayer Media, pokazali na co naprawdę ich stać! Od samego początku porwali publiczność, a liczni fani śpiewali wraz z zespołem. Na scenie chłopacy tak świetnie ze sobą współpracowali, że ich zabawa udzieliła się całej widowni. Igor zachęcał wszystkich do powtarzania słów i wspólnego śpiewania refrenów.

Padło bardzo wiele ciepłych, mądrych i miłych słów w stronę publiczności. LemOn pokazał się jako doskonały i skromny zespół, co mogliśmy zauważyć podczas krótkich wtrąceń wokalisty między kolejnymi utworami.Nie obyło się oczywiście bez bisów i zdjęć... ale tym razem to publiczność była fotografowana!

Fani, zapytani o wrażeniach z koncertu, byli zachwyceni. Wszyscy żałowali, że trwało to tak krótko, ale wierzą, że na pewno przytrafi się im jeszcze okazja, by spotkać się z zespołem. Natomiast jeśli chodzi o mężczyzn...Cóż, ci żonaci byli nieco mniej zadowoleni, gdyż jak twierdzą, ich żony kompletnie straciły głowę dla Igora. Jednak mimo wszystko przyznali, że koncert był świetny i nie żałują kupienia biletów. Na koniec przytoczymy tu wypowiedź pewnej fanki na funpage`u LemOna:"Wy nie gracie muzyki, Wy jesteście muzyką." 

 

Paulina Bacewicz

Marta Kopko

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sonda

Która z tych drużyn awansuje do ćwierćfinału piłkarskich Mistrzostw Świata w Katarze?

Polska
Francja
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
12.04.2022 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.6386 4.7324
USD 0.00% 4.4079 4.4969
GBP 0.00% 5.4184 5.5278
CHF 0.00% 4.7007 4.7957
03.12.2022

Pasy transportowe

02.12.2022

Sprzedam garaż

Dodaj nowe ogoszenie