18.11.2013

Suwalska wolna scena

W sobotni wieczór w Suwalskim Ośrodku Kultury odbył się muzyczny Hyde Park. Każdy mógł zaprezentować swój talent muzyczny bez względu na kategorię, którą się zajmuje. Przekrój uczestników był zróżnicowany: od spokojnych aranżacji, przez utwory z musicalu, na zespołach o cięższych brzmieniach kończąc.

I właśnie ta ostatnia kategoria ujęła publiczność – pierwsze miejsce należy do suwalskiego zespołu Now Arise w składzie: Jakub Kuklewicz, Kamil Szpakowski, Kacper Aleksandrowicz, Oskar Jakubanis.

To już kolejny raz, kiedy suwalscy artyści- amatorzy mogli spróbować swoich sił w obecności publiczności. Po zakończeniu konkursu na scenie pojawił się miejscowy zespół rockowy Twinpix, którego reaktywacja miała miejsce w tym roku. Punktem kulminacyjnym całej imprezy było głosownie w oryginalnym stylu – uczestnicy konkursu posiadali własne kolory, w których wolontariusze rozdawali kartki. Publiczność zgniatała kartkę w wybranym przez siebie kolorze i rzucała pod scenę. Ten pomysł z pewnością przypadł do gustu głosującym.

Organizatorzy przedsięwzięcia zapowiedzieli, że wydarzenie będzie organizowane regularnie, co dwa miesiące, a do Hyde Parku muzycznego dołączy również literacki.

                                                                                                                                                                                                                                     Magda Jaroma

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.15.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.15% 4.3542 4.4422
USD 0.78% 3.6726 3.7468
GBP 0.10% 4.8168 4.9142
CHF 0.49% 4.0401 4.1217
Dodaj nowe ogoszenie