21.01.2020

Browar Północny Fight Night. Suwałki Arena tego jeszcze nie widziała

Aż sześciu suwalczan wystąpi w zaplanowanej na 15 lutego gali MMA, której gościem będzie mistrz Mamed Khalidov, a muzyczną gwiazdą – Popek, wokalista, który również występował w KSW.

Sprzedaż biletów na pierwszą w historii nowej hali imprezę sportów walki, która organizują Browar Północny, FTG Event i APS Polski Sport, ruszyła w środę, 21 stycznia  po południu. Widząc ruch, jaki panuje na stronie biletyarena.pl, możemy tylko podpowiedzieć, że warto zajrzeć na nią już teraz.

- W Suwałkach mamy bardzo dobrych karateków, pięściarzy, kickbokserów, zawodników jiu-jitsu czy wreszcie MMA – mówi Mateusz Mazur, organizator gali. – Sporty walki w naszym mieście stoją na wysokim poziomie i warto pokazać młodych suwalczan, którzy mają szanse na duże kariery.

Przed własną publicznością drugie swoje walki w MMA stoczą Daniel Biłbak i Damian Biłbak, którzy w barwach Suwalskiego Klubu Karate Kyokushin sięgali po tytułyi medale mistrzostw Europy i Polski. Daniel zmierzy się z ełckim barbarzyńcą, Szymonem Łowczyńskim, a Damian podejmie Michała Gabora z Klubu Szczecin Berserkers Team.

Przebojowy zawodnik Bersekers MMA Team Suwałki, Damian Bujkowski sprawdzi umiejętności wicemistrza Niemiec w boksie amatorskim Marcela Cepeusza z Tiger Gym Karpen.

Na doping swoich kibiców będą też liczyć Dawid Zubrzycki, Karol Żołowski i Rafał Wysocki.

- Całej karty pojedynków nie mogę ujawnić, powiem tylko, że oprócz wspomnianego Niemca, wystąpią Francuz i Turek – zdradza Mateusz Mazur. – Kibice obejrzą sześć walk pół profesjonalnych i trzy zawodowe. Dla tych, którzy mało interesują się tym sportem przygotowaliśmy kilka atrakcji, z koncertem Popka na czele. Niedawny Mikołajkowy Turniej im. Tomka Godlewskiego pokazał, że spragnieni sportowo-rozrywkowych imprez suwalczanie i mieszkańcy regionu potrafią zapełnić Suwałki Arenę po brzegi. Liczymy, że podobnie będzie 15 lutego.

WD

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.21.2020 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4109 4.5001
USD 0.00% 3.7353 3.8107
GBP 0.00% 4.8218 4.9192
CHF 0.00% 4.1045 4.1875
21.09.2020

Praca MECHATRONIK

21.09.2020

Sprzedam samochod

Dodaj nowe ogoszenie