06.02.2023

Nikola Safinowska z Suwałk finalistką Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023 r. [fot.]

Przedstawiamy Finalistki Konkursu Miss Polonia Województwa Podlaskiego 2023. Wśród nich znajduje się suwalczanka, absolwentka Zespołu Szkół Technicznych, Nikola Safinowska (z nr 4).

Opisy kandydatek:

Numer 1. Sandra Brulińska

23 lata

Zambrów

Sandra studiuje na ostatnim roku studiów I stopnia w Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie. Niejednokrotnie imała się wielu zadań samorozwojowych. Zawsze stara się wyciągnąć nową lekcje z wyzwań, które podejmuje. Zaczynając od tańca towarzyskiego, który nauczył ją zdrowej rywalizacji, ale także dawał radość z uczestnictwa, kończąc na fotomodelingu, który pokazał, że warto podejmować ryzyko. Aktualnie wolny czas spędza na siłowni i planowaniu kolejnych podróży. W życiu na pierwszym miejscu stawia rodzinę i przyjaciół, którzy są dla niej największym oparciem i szczęściem. Jako, że samorozwój i niezależność są dla niej bardzo ważne, każda kobieta podejmująca wyzwania w swoim życiu jest dla niej autorytetem.

Numer 2. Julia Lubak

18 lat

Miastkowo

Julia jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży o profilu społeczno-prawnym. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki psychologiczne i interesuje się rozwojem osobistym. W drugim człowieku ceni szczerość i lojalność. Wytrwale dąży do swoich celów i każdą przeszkodę na drodze traktuje jako nowe wyzwanie. Julia chciałaby wiązać swoją przyszłość z prawem.

Numer 3. Aleksandra Skarzyńska

18 lat

Daniłówka Druga

Ola jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Ostrowi Mazowieckiej. Większą połowę swojego życia poświęca sportowi, który nauczył ją dyscypliny i wytrwałości. Swoją przyszłość widzi w szeregach Wojska Polskiego studiując na Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie. Charakteryzuje ją punktualność, porządek oraz perfekcyjność. Od najmłodszych lat marzy o udziale w konkursie Miss Polonia. Czerpie inspiracje z życia i osiągnięć sportowców, którzy motywują ją do działania oraz spełniania marzeń. Siłę oraz ogromne wsparcie otrzymuje od rodziny. To ona nauczyła ją miłości, szacunku do drugiego człowieka oraz pomagania innym.

Numer 4. Nikola Safinowska

18 lat

Suwałki

Nikola jest absolwentką Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach, w którym ukończyła fryzjerstwo. Stylizacja włosów od zawsze była jej pasją, dlatego aktualnie kontynuuje naukę zawodu w Białymstoku. W przyszłości chciałaby zostać fryzjerką i stylistką fryzur. Wcześniej, gdy miała 9 lat, starsza siostra zabrała ją na zajęcia taneczne, gdzie odkryła swój talent do tańca. Przez 8 lat należała do zespołu mażoretek Flex, z którym odnosiła sukcesy zarówno zespołowe, jak i solo. Teraz, głównie hobbystycznie, ale również w celu utrzymania formy i zgrabnej sylwetki, uczęszcza na zajęcia Pole Dance. To wszystko nauczyło ją pracy w grupie i zaangażowania w postawione sobie cele. Udział w Miss Polonia Podlasia jest jej pierwszą przygodą z modelingiem, ale na pewno nie ostatnią. Świat modelingu podoba się jej coraz bardziej i chciałaby podążać tą drogą, także po konkursie. Nikola największą miłością darzy swoją rodzinę. Mamę, która jest dla niej ogromnym wsparciem oraz starsze rodzeństwo, które nieustannie jej kibicuje i z którego zawsze czerpała przykład. Rodzina nauczyła jej, że ciężką pracą jest w stanie spełnić wszystkie swoje marzenia, a zostanie Miss Podlasia jest jednym z tych marzeń.

Numer 5. Karolina Frąckiewicz

20 lat

Srebrowo

Karolina jest uczennicą Zespołu Szkół Ekonomicznych  i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży.

W wolnych chwilach spotyka się z przyjaciółmi. Jest osobą energiczną i bardzo szybko nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem. Jest pewna siebie i nie boi się wyzwań. W drugim człowieku ceni sobie szczerość oraz wrażliwość. W życiu najważniejsza jest dla niej rodzina oraz dążenie do obranych sobie celów.

Największym autorytetem jest dla Niej Ciocia, która zawsze darzy ją ogromnym zrozumieniem, a w trudnych sytuacjach zawsze okazuje wsparcie. W przyszłości chciałaby być spełnioną oraz niezależną kobietą, która mimo przeciwności losu pewnie kroczy przez życie.

Numer 6. Katarzyna Małachowska

18 lat

Łomża

Kasia jest uczennicą Zespołu Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży. Jej pasją jest gotowanie. W wolnych chwilach uwielbia spędzać czas z najbliższymi i eksperymentować w kuchni.

W życiu najważniejsza jest dla Niej przyjaźń i rodzina. W drugim człowieku najbardziej ceni szczerość, empatię i uczciwość. Największym autorytetem są dla niej siostry i przyjaciółka. Siostry, które nauczyły ją jak odważnie sięgać po marzenia oraz przyjaciółka, która nauczyła ją, że nigdy nie wolno się poddawać.

Numer 7 Monika Dąbrowska

24 lata

Zambrów

Monika jest studentką piątego roku na kierunku lingwistyka stosowana. Umiejętności zdobyte na studiach wykorzystywała podczas pomocy Ukraińcom, uciekającym od wojny. W życiu kieruje się zasadą, że nikt nie powinien czuć się gorszy, ani wykluczony, dlatego też postanowiła włączyć się w wolontariat na rzecz uchodźców, gdzie pełni rolę tłumacza. Interesuje się także modą, uwielbia tworzyć stylizacje i łączyć w nich kobiecość i elegancję. W przyszłości chciałaby pracować jako tłumacz, współpracować z organizacjami humanitarnymi i podróżować po całym świecie

Numer 8. Kamila Puczel

 18 lat

 Krzyżewo

Kamila jest uczennicą III Liceum Ogólnokształcącego w Łomży. Od 9 roku życia gra w teatrze, swoje pierwsze kroki na scenie stawiała w Teatrze Dramatycznym im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku, aktualnie jest aktorką w młodzieżowym teatrze PerPan w Łomży. Pojawiła się również w dwóch produkcjach filmowych, a aktualnie pracuje na planie 4 części „U Pana Boga...". Aktorstwo dało jej możliwość rozwinięcia skrzydeł również w reżyserii oraz założenia duetu filmowego MovieDuo. Przez kilka lat tańczyła taniec towarzyski, folklorystyczny oraz hiphop. Działa również aktywnie na płaszczyźnie społeczno-prawnej, jest członkinią Młodzieżowej Rady Sprawiedliwości jak również wolontariuszką w Fundacji Serca Sercom. W życiu Kamili najważniejsze wartości to rodzina, miłość oraz tolerancja. Jej rodzice motywują ją każdego dnia oraz wyciągają pomocną dłoń, duże wsparcie ma w swoim chłopaku, który ceni ją za to co robi i jaką osobą jest. Za wzór do naśladowania uważa Angeline Jolie, która jest jej ulubioną aktorką.

Numer 9. Patrycja Bałdyga

18 lat

 Łomża

Patrycja jest uczennicą III klasy o profilu medycznym w II Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Łomży. Jest spontaniczną, energiczną, nie bojącą się wyzwań osobą dlatego postanowiła spróbować swoich sił w konkursie. Od dziecka jest bardzo aktywna, a na obecną chwilę skupiła się na tańczeniu hip-hopu. Miała też styczność z tańcem towarzyskim oraz przez chwile nawet z ludowym. Swoją przyszłość chciałaby związać ze sportem, który odegrał dużą rolę w jej dorastaniu i kształtowaniu - np. zostać fizjoterapeutką, jest jednak gotowa na wszystko co przyniesie jej los. Przez życie zawsze stara się iść uśmiechnięta i zarażać ludzi pozytywna energią. Jest niesamowicie wdzięczna za ludzi spotkanych na swojej drodze, którzy są z nią zawsze bez względu na okoliczności.

Numer 10. Kamila Zabora

18 Lat

Łomża

Kamila jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego Im. Marii Konopnickiej W Łomży. Połowę swojego życia poświęciła tańcu towarzyskiemu, który nauczył ją wytrwałości, zdrowej rywalizacji oraz pokory. Pozwala on jej zapomnieć o otaczającym ją świecie oraz codzienności. Taniec jest dla niej czymś więcej niż pasją dzięki wspaniałym trenerom, którym jest wdzięczna za wsparcie oraz cenne wskazówki. Są oni dla niej autorytetem oraz darzy ich ogromnym szacunkiem.

Numer 11. Bogusia Chełstowska

- 24 Lata

- Białystok

Bogusia jest studentką Uniwersytetu  Medycznego W Białymstoku na kierunku kosmetologia, studia magisterskie. Większość swojego czasu poświęca nauce, która w przyszłości pozwoli jej zdobyć wymarzony zawód. Jej największą pasją są podróże, pozwalają one oderwać się od rzeczywistości oraz poznawać piękno otaczającego świata. Najważniejsze wartości w jej życiu to szacunek dla drugiego człowieka, szczerość i uczciwość. Największym autorytetem a zarazem wsparciem jest dla niej siostra, która motywuje ją do działania i pomaga w trudnych chwilach.

Numer 12. Oliwia Nadolna

18 lat

Kolno

Oliwia jest uczennicą Technikum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kolnie.

Połowę życia poświęciła dla sportu szczególnie piłce ręcznej oraz harcerstwu, które nauczyło Ją szacunku i życia z innej perspektywy. Dzięki temu poznała bardzo dużo osób o różnym usposobieniu i umie wykazać pomoc w wielu sytuacjach. W przyszłości chciałaby studiować prawo oraz zwiedzić świat. W Jej życiu najważniejsza jest rodzina i  prawdziwi przyjaciele, którzy pokazali Jej, że jest wartościowym człowiekiem i pomimo przeciwności losu nigdy nie powinna się poddawać. Jest wzorem do naśladowania dla swojej młodszej siostry, która bierze z Niej ogromny przykład. Za swój autorytet uważa przyjaciółkę ze zdrowym optymistycznym podejściem do życia, z którą wzajemnie potrafi się uzupełniać.

13. Sabina Kulas

 26 lat

 Łomża

Sabina jest absolwentką Uczelni Jańskiego w Łomży na kierunku zarządzanie. Od najmłodszych lat interesuje się motoryzacją a w szczególności nietypowymi oraz starszymi modelami samochód i motocykli. Według niej oryginalność jest najlepszą cechą a tą właśnie cechę posiadają te modele. Motoryzacja i mechanika nauczyła ją jak ważna jest cierpliwość i dbałość o szczegóły. W przyszłości chciałaby zostać kierowcą zawodowym. W ostatnich latach stawia na rozwój osobisty i karierę zawodową. Największa wartością jest dla niej szczerość. Prawdomówność jest podstawą prawdziwego i dobrego bycia w przyjaźni, związku i rodzinie. Z wielkim podziwem patrzy na najstarszą siostrę, która jest jej przyjaciółką i największym autorytetem.

Numer 14. Linda Filipkowska

22 lata

Łomża

Linda jest studentką 3. roku prawa na Uniwersytecie Warszawskim. Znaczącą część swojego życia poświęciła tańcowi towarzyskiemu, który ukształtował ją jako silnego człowieka.

Najważniejszą wartością w jej życiu jest rodzina. Młodsza siostra, która jest jej największą dumą i najlepszą przyjaciółką. Mama, która nauczyła ją wiary w siebie i wrażliwości na krzywdę innych. Tata, który jest dla niej oparciem i ogromnym wsparciem.

Chętnie angażuje się w zbiórki i akcje charytatywne oraz wspiera fundacje pomagające zwierzętom w potrzebie, ponieważ satysfakcję sprawia jej niesienie pomocy innym.

Numer 15. Dominika Golubiewska

21 lat

Rajgród

Dominika jest studentką drugiego roku pedagogiki resocjalizacyjnej na Uniwersytecie w Białymstoku oraz strażakiem ratownikiem Ochotniczej Straży Pożarnej w Rajgrodzie. Czas wolny od zajęć spędza aktywnie. Uczęszcza na siłownię, basen oraz sporty walki. Często jeździ na łyżwach czy rolkach. Uwielbia sztukę, rysuje i gra na gitarze. Znajduje też czas, żeby malować koleżankom paznokcie. Interesuje się psychologią, a swój największy lęk przezwyciężyła, gdy skoczyła ze spadochronem. Podróżuje po Świecie z zapasem książek w walizce. Zwiedziła już kilkanaście krajów, niektóre z nich po kilka razy. Lubi poznawać nowych ludzi, ich normy i zwyczaje. Życie to dla niej ciągły rozwój, chce „brać z niego jak najwięcej” i rozbudowywać swoje poglądy oraz zainteresowania. Za największą wartość uważa rodzinę. W innych ceni szczerość, poczucie humoru i dystans do siebie.

Numer 16. Klaudia Lebiedzińska

23 lata

Grajewo

Klaudia ukończyła Technikum Żywienia I Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół im.ks.Jana Krzysztofa Kluka w Wojewodzinie . Od dziecka była introwertyczką szukającą schronienia w   swoich zainteresowaniach ,a mianowicie: rysowanie,moda ,taniec shuffle dance oraz taniec latynoski .Kocha wszystkie zwierzęta i zawsze im pomaga.To  dla niej lekarstwo na wszelkie smutki i niepowodzenia.Wytrwale dąży do celu, jest cierpliwa ,szczera,tolerancyjna i punktualna.Klaudia to osoba życzliwa dla znajomych i pragnąca szczęścia innych.  Stara się patrzeć na świat optymistycznie .Nie lubi chamstwa i dwulicowości.Autorytetem jest dla niej Jan Paweł || ,gdyż był to człowiek o otwartym sercu dla każdego ,który nauczał słuchać i wybaczać bliźniemu oraz skłaniał ludzi do pojednania.

Numer 17. Monika Krysztofik

 24 Lata

 Białystok

Monika jest studentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Osoba, dla której praca jako dietetyk to przede wszystkim ogromna pasja. Monika spełnia się pracując u boku najlepszych specjalistów zajmujących się otyłością w Polsce. Prywatnie uwielbia zdrową kuchnię i różne formy aktywności fizycznej, a także podróże. Jako osoba z dużym pokładem energii lubi ambitne podejście do zadań i kładzie duży nacisk na samorozwój. Ogromną wartość stanowi dla niej rodzina i przyjaciele. cenne wsparcie i obecność ważnych dla niej osób uznaje jako nieodłączny element każdego sukcesu.

Nr. 18 Weronika Falkowska

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


Wigry Suwałki


Czarni Czarna Białostocka

25.05.2024
18:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.25.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
24.05.2024

Spędzanie Czasu

24.05.2024

Pomoc magazyniera

23.05.2024

szukam pracy

Dodaj nowe ogoszenie