Zapraszamy na relację na żywo


Trefl Gdańsk


Ślepsk Malow Suwałki

25.02.2024
17:30

11.12.2023

Nowy mural w Suwałkach. Oficjalne odsłonięcie już w najbliższy piątek!

data wydarzenia: 15.12.2023

Jesteś suwalczaninem? Zobacz jak zmienia się Twoje miasto. Od kilku tygodni w Suwałkach powstawało nowe dzieło - Mural "Eko Wizja - Myślę Globalnie, działam lokalnie" Fundacji Teraz Wschód. Na jego oficjalne odsłonięcie organizacja zaprasza już w najbliższy piątek, 15 grudnia.

Nowo powstały mural to nie tylko artystyczny wyraz działalności Fundacji Teraz Wschód, ale także ważne przesłanie do mieszkańców miasta i turystów. Organizacja po raz kolejny zwraca uwagę na temat ekologii. Co będzie przedstawiała grafika? O tym dowiemy się już za kilka dni.

Mural ma na celu przypominać mieszkańcom Suwałk o konieczności troski o własne środowisko, aby uniknąć życia w toksycznym i zanieczyszczonym otoczeniu.

Patrząc na ten mural, widzimy nie tylko barwy i kształty, ale przede wszystkim przesłanie: aby lasy były zielone, a nie kolorowe od śmieci. To symboliczne wyzwanie, które kierujemy do nas samych i do wszystkich mieszkańców Suwałk i okolic.

Oficjalne odsłonięcie muralu odbędzie się w piątek, 15 grudnia, o godzinie 12:30. Wydarzenie odbędzie się na suwalskich bulwarach, pod mostem przy ul. 24 sierpnia.

Podczas uroczystości nie zabraknie przedstawicieli ważnych instytucji, ale jak podkreśla Bartosz Bełdyga, Prezes Fundacji Teraz Wschód – na wydarzenie zapraszamy każdego zainteresowanego.

W ramach wdzięczności za przybycie, wszyscy goście będą mogli liczyć na kubek zimowej herbaty.

Zadanie współfinansowane przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nią wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie:

https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*