Zapraszamy na relację na żywo


Trefl Gdańsk


Ślepsk Malow Suwałki

25.02.2024
17:30

11.12.2023

W miniony weekend policjanci zatrzymali siedmiu poszukiwanych

W weekend policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych. Jedną z nich okazał się 41-letni suwalczanin poszukiwany dwoma listami gończymi. Mężczyzna za kradzież z włamaniem ma do odbycia karę roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności.

W miniony weekend policjanci zatrzymali 7 osób poszukiwanych.

Jedną z nich okazał się 41-letni suwalczanin, który wpadł w ręce policjantów z oddziałów prewencji na ulicy Raczkowskiej. Mężczyzna poszukiwany był dwoma listami gończymi przez sąd do odbycia kary 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież z włamaniem.

Kolejna osoba poszukiwana to 39-latek. Mężczyzna został zatrzymany przez suwalską patrolówkę w jednym z mieszkań w centrum miasta. Jak ustalili policjanci, 39-latek poszukiwany był przez sąd do odbycia kary 25 dni pozbawienia wolności za nieopłacenie grzywny.

Policjanci zatrzymali też 57-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Suwałkach w związku ze znęcaniem się. Mieszkaniec Suwałk trafił już na 178 dni do aresztu. Kolejny z zatrzymanych wpadł w ręce mundurowych, pod centrum handlowym. 31-latek za nieopłacenie grzywny miał do odbycia karę zastępczą 65 dni pozbawienia wolności.

Natomiast w centrum miasta wpadł 50-latek poszukiwany za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego. Teraz najbliższe 272 dni spędzi w areszcie.

Mundurowi odnaleźli też 45- letniego mężczyznę, który był poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu. Natomiast 43-letni obywatel Litwy ,,wpadł” w ręce mundurowych podczas kontroli drogowej. Okazało się, że poszukiwany był przez Sąd w Tomaszowie Lubelskim. Po opłaceniu zaległej grzywny został zwolniony.

Źródło: KMP w Suwałkach

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*