09.06.2023

Wiżajny. Wójt z wotum zaufania, Biblioteka z gratulacjami [zdjęcia]

Głosami wszystkich radnych wójt Gminy Wiżajny Stanisław Jacek Pietrukiewicz otrzymał w środę wotum zaufania oraz absolutorium za wykonanie ubiegłorocznego budżetu głosami wszystkich radnych.

Z kolei Alicja Zajączkowska, kierownik Gminnej Biblioteki w Wiżajnach, na sesji Rady Gminy otrzymała bardzo miłe i oficjalne podziękowania za zdobycie tytułu Podlaskiego Bibliotekarza Roku od Wójta Gminy Wiżajny Stanisława Jacka Pietrukiewicza oraz Starosty Suwalskiego Witolda Kowalewskiego. Radni docenili także pracę wieloletniej wolontariuszki Biblioteki Teresy Liszniewskiej.

Przypomnijmy, że w II etapie pani Alicja Zajączkowska,  uplasowała się na zaszczytnym IV miejscu w kraju!

- Cieszymy się też z docenienia pracy naszej wieloletniej wolontariuszki Teresy Liszniewskiej. Nie zapominajmy o tym, że to gmina jest organizatorem biblioteki i tylko dobra współpraca, wspieranie i zaufanie sprawia, że możemy rozwijać skrzydła w swojej działalności. Dziękujemy więc władzom gminnym, za to, że istniejemy, możemy promować czytelnictwo i działania społeczno - edukacyjne w bardzo dobrej lokalizacji i wspierać naszych mieszkańców w rozwoju na miarę naszych możliwości – głosi komunikat biblioteki.

 

Źródło i fot: Biblioteka w Wiżajnach

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*