29.04.2024

Borysówka. Idealne miejsce na relaks

Borysówka, bo tak nazywa się posiadłość, położona jest 28 km od Augustowa i 25 km od Suwałk we wsi Kopanica, pośród lasów Wigierskiego Parku Narodowego z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Tobołowo.

To wyjątkowe miejsce wśród ofert noclegów w okolicy Augustowa, adresowane do osób, którzy cenią sobie komfort, niezależność, spokój, całkowitą prywatność oraz malownicze położenie.

Dom zawsze na wyłączność

Drodzy Goście do Waszej dyspozycji przygotowaliśmy 6 pokoi, salon z kominkiem, jadalnię oraz w pełni wyposażoną kuchnię.

Dodatkowo na poziomie -1 znajduje się sauna fińska oraz strefa relaksu z piłkarzykami, ping-pongiem i 2 stanowiskami do darta.

Komfortowy dom nad jeziorem Tobołowo z własną linią brzegową, całoroczny, idealny na wypoczynek

DARMOWE WI-FI

DARMOWE 2 KAJAKI, ŁÓDKA I ROWER WODNY

DARMOWE LEŻAKI

DARMOWY PARKING

Dom dla 9-15 osób.

Do dyspozycji gości jest również sauna fińska, strefa masażu, sprzęt do wędkowania oraz miejsce na ognisko nad samym brzegiem jeziora.

W okolicy mogą Państwo skorzystać z wielu atrakcji m.in.: wyprawa najstarszą w Polsce kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym, malownicze trasy rowerowe Green Velo, piękne tereny do jazdy konnej i najlepsze grzybobranie.

Więcej informacji:

https://borysowka.com.pl/

->https://www.facebook.com/kopanica.borysowka/

 

Kontakt

KOPANICA 22G
16-304 Kopanica

kontakt@borysowka.com.pl

+48 602 55 77 66

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*