28.06.2023

Stollar Smart - Inteligentne okna i drzwi, rozwiązania Smart Home - otwarcie 1 lipca

STOLLAR Systemy Okienne - firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży okien na terenie Polski i Europy, wychodzi naprzeciw nowej rzeczywistości i potrzebom swoich klientów.

Już w njbliższą sobotę, 1 lipca przy ul. Wojska Polskiego 62 w Suwałkach otwiera jeden z największych w regionie Showroom STOLLAR SMART HOME.

Salon wystawowy ma ponad 300 metrow kwadratowych  interaktywnej ekspozycji produktów, dzięki którym wyposażymy swój dom w najnowocześniejsze rozwiązania SMART HOME, za pomocą których poprawimy komfort i  bezpieczeństwo z każdego miejsca na ziemi.

Jak deklaruje producent, dostępne w salonie rozwiązania będą pozwalały w prosty sposób wyposażyć dom w inteligentne okna i drzwi, które słuchają potrzeb domowników i wyręczają ich każdego dnia.

Showroom Stollar to również rozwiązania, dzięki którym istnieje możliwość sterowania oświetleniem, temperaturą, napędem bram garażowych, rolet. Wszystko to z jednego pilota w oparciu o jeden przyjazny system. Wszystkie czujniki współpracują ze sobą oraz w pełni synchronizują.

Co więcej, to funkcjonalne systemy, które pozwalają na zarządzanie gospodarstwem domowym z każdego miejsca na ziemi.

- Warto również dodać, że system SMART HOME jest idealny do zastosowania w domach nowobudowanych, jak i remontowanych, ponieważ dzięki rozwiązaniu firmy Stollar w każdej chwili możemy dodać do posiadanej instalacji kolejne urządzenia i rozbudowywać system. Inteligentnym domem możemy sterować za pomocą smartfona, centrali czy panelu sterowania - wyjaśnia Dyrektor Operacyjny Kasper Godlewski.

Należy pamiętać, że istnieje wiele systemów inteligentnego domu dostępnych na rynku. To, który system powinniśmy wybrać, zależy od  indywidualnych potrzeb naszych i naszych domowników. Warto wiedzieć, że w zależności od zaawansowania Smart Domu cena może zawierać: czujniki dymu, zalania, jakości powietrza, ruchu, naruszenia drzwi i okien, niekontrolowanego otwarcia, oświetlenia, systemy bezpieczeństwa czy też systemy automatycznego otwierania/zamykania bram, drzwi garażowych, żaluzji czy też innych urządzeń. 

Nie zdajemy sobie sprawy, w jak łatwy sposób za kilkadziesiąt złotych można uratować swój dom przed zalaniem czy pożarem. Warto przemyśleć taki zakup również w celu poznania technologii dostępnej na rynku. Każdy z nas słyszał o przypadkach, gdy po pęknięciu rury lokal został doszczętnie zalany. W takim przypadku po wykryciu nawet najmniejszej wilgoci czujnik może poinformować nas oraz naszych bliskich o zagrożeniu w dowolnie wybranej przez nas formie.

Decyzja o wyborze konkretnych rozwiązań do domu nie musi być trudna.

Już wkrótce będzie można zobaczyć i przetestować wszystkie innowacyjne urządzenia właśnie w Stollar Smart, przy ulicy Wojska Polskiego 62. Firma Stollar deklaruje, iż jej wykwalifikowani specjaliści bardzo chętnie przedstawią wszystkie rozwiązania stosowane w inteligentnych oknach i drzwiach oraz pomogą dobrać systemy Smart Home dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Prócz standardowego doradztwa istnieje możliwość zamówienia indywidualnego audytu budynku względem potrzeb.

Na WIELKIE OTWARCIE Salonu Stollar Smart, zapraszamy już w tę sobotę, 1 lipca 2023 r. Otwarcie Salonu wraz z eventem dla dzieci rozpocznie się już o godzinie 10:00. Podczas wydarzenia, mnóstwo atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci.

W programie między innymi:
-  prezentacja inteligentnych systemów okiennych Stollar Smart
- jeden z najnowocześniejszych interaktywnych robotów na świecie - Pepper, który przywita gości, zatańczy oraz umili czas podczas całego wydarzenia.
- animacje i szereg atrakcji z nagrodami dla najmłodszych: kącik gier, koło fortuny, tatuaże, baloniki, pluszowe maskotki, dmuchańce i wiele innych

To tylko kilka z atrakcji, które wymienia Dyrektor Operacyjny Kasper Godlewski.
- Jak już wcześniej wspomnieliśmy, zaprezentujemy  nie tylko inteligentne okna i drzwi, produkowane przez Firmę Stollar Systemy Okienne, ale również rozwiązania, które sprawią, że codzienne czynności zostaną sprowadzone do jednego kliknięcia w telefonie lub pilocie.

Na otwarcie zapraszamy również wszystkie osoby z branży budowlanej oraz pokrewnych.

Przyjdź i wygraj atrakcyjne nagrody - wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

 

 

(materiał partnera)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*