05.12.2023

Trzeci sklep Aldi w Suwałkach jeszcze w grudniu. Zdążą przed świętami?

Nie udało się na Mikołajki, ale do Świąt Bożego Narodzenia, przed którymi ruch w handlu jest największy. Sieć Aldi zapowiada, że otwarcie sklepu przy ul. Reja w Suwałkach nastąpi "już niebawem”.

– Jest ono zaplanowane na grudzień, jednak na ten moment niestety nie możemy potwierdzić ostatecznej daty otwarcia, ponieważ trwa jeszcze proces finalizowania kilku niezbędnych kwestii związanych z uruchomieniem nowej placówki – informuje Luiza Urbańska ze spółki Aldi. - Datę zakomunikujemy tak szybko, jak to będzie możliwe. Na pewno na dzień otwarcia będą zaplanowane liczne promocje i atrakcje dla mieszkańców Suwałk.

Jest nadzieja, że suwalczanie oraz przyjezdni z regionu i Litwy zobaczą, jak wygląda prawdziwa konkurencja. Przy ulicy Reja sklep Aldi dołączy do bliskich sąsiadów – Lidla i Biedronki. Jakie ma plany na podjęcie rywalizacji o klientów?

- W każdym tygodniu klienci znajdą około stu produktów w cenach promocyjnych oraz różne akcje tematyczne. Niewątpliwie dużą zaletą sieci ALDI są Promocje zawsze od 1 sztuki, dzięki temu klienci nie muszą kupować w naszych sklepach wielopaków, licząc na niższą cenę. U nas promocje zawsze są już od pierwszej kupionej sztuki danego produktu, bez ukrytych haczyków. W naszej sieci stawiamy na proste i przyjemne zakupy oraz oferujemy najwyższej jakości marki własne – zachwala Luiza Urbańska.

- W sklepach ALDI mamy „Ciche Godziny”, tak też będzie w naszej nowej lokalizacji w Suwałkach. Osoby w spektrum autyzmu i ich bliscy we wtorki (w godzinach 8:00 -10:00) i w soboty (w godzinach 18:00 – 20:00) będą mogli w nowym sklepie zrobić zakupy w komfortowych warunkach. W czasie „Cichych godzin” w naszych sklepach wyłączamy muzykę, a osoby w spektrum autyzmu mogą skorzystać z pierwszeństwa w kolejce w specjalnie oznaczonych kasach. Akcja cieszy się dużą popularnością w całej Polsce.

W sklepie przy ul. Reja pracę znajdzie kilkanaście osób. Po marketach przy Utracie oraz Pułaskiego, będzie to trzecia placówka Aldi w Suwałkach. Czy ostatnia?

- Aktualnie sieć obecna jest w każdym polskim województwie, w 195 miastach i posiada ponad 286 sklepów, a rok 2023 zakończy z ilością ponad 300 sklepów. Do 2028 roku ALDI chce mieć 650 sklepów, zaś w perspektywie dekady aż 1000 – zapowiada Luiza Urbańska.

 

WD

Fot. Suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*