29.05.2023

BLUES WIECZÓR - WILD FLAME (GB/PL) w Rozmarino

data wydarzenia: 09.06.2023

W pierwszej połowie czerwca ( 9.06. ) Rozmarino proponuje Państwu koncert grupy, którą można co prawda śmiało włożyć do szufladki z napisem " BLUES ", lecz koniecznie trzeba dodać, że zespół wykonuje ten gatunek w bardzo subtelnych odcieniach również soulu i funku.

WILD FLAME powstał blisko 3 lata temu we Wrocławiu i ma już na swoim koncie debiutancki album zatytułowany "Steel and Fire" (obecnie jest w trakcie nagrywania drugiej płyty ). Kwintet z miejsca stał się atrakcją polskich festiwali bluesowych i klubów, nie tylko ze względu na fakt grania wyłącznie własnych autorskich kompozycji, lecz również brzmieniem głosu fantastycznej czarnoskórej wokalistki pochodzącej z Londynu Adeamy Walkowiak.

Szeroką sekcję rytmiczną (poszerzoną o instrumenty klawiszowe) tworzą doświadczeni muzycy którzy w przeszłości grali w m.in. w takich zespołach jak : JJ Band , Hoodoo Band, Blues Doctors, Fire Band.

W czasie zbliżającego się SUWAŁKI BLUES FESTIVAL koncert WILD FLAME u nas, jest znakomitą okazją aby już 9 czerwca wejść w klimat i atmosferę naszego wielkiego święta bluesowego 

Skład zespołu:
Adeama Walkowiak -śpiew
Oskar Kunicki - gitara
Sebastian Łobos - instrumenty klawiszowe
Bartosz Niebielecki - perkusja
Tomasz Szukalski - gitara basowa

Zapraszamy gorąco i przypominamy, że bilety na WILD FLAME w ROZMARINO kupicie państwo na portalu bilety24.pl

9.06.23r / godz.19.30 / cena biletu - 35zł. /

Do zobaczenia!

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*