Zapraszamy na relację na żywo


Trefl Gdańsk


Ślepsk Malow Suwałki

25.02.2024
17:30

26.11.2023

Trzeci sklep Aldi w Suwałkach jeszcze przed świętami? Prace trwają niemal bez przerwy

Świątek, piątek czy niedziela – robotnicy pracowali tu w święto 11 Listopada, a niedziela na placu budowy sklepu sieci Aldi przy ul. Reja jest dla nich chlebem powszednim.

W tę sobotę i niedzielę, co widać na zdjęciu, trwały ostatnie prace nad elewacją, a od kilku tygodni prowadzone są także wewnątrz obiektu. Tempo wskazuje na to, że sklep może zostać otwarty jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia, przed handlowym szczytem.

Aldi, którego budowa rozpoczęła się w końcu czerwca br., konkurować tu będzie z dwoma bliskimi sąsiadami – Lidlem i Biedronką. Przewyższa ich wielkością. Przestrzeń i brak tłoku to atuty, które zachęcają do robienia zakupów w dwóch obecnie działających sklepach tej sieci – przy ulicach Utrata (przy skręcie do Płociczna) oraz przy Pułaskiego (u zbiegu z Tysiąclecia Litwy, naprzeciwko Komendy Miejskiej Policji).

Teren przy ul. Reja, na którym stanął trzeci sklep Aldi w naszym mieście, najpierw był wykorzystywany na uprawy rolne, a przez ostatnie lata zatrzymywały się na nim wesołe miasteczka i cyrki. Oprócz marketu, inwestor przebudował fragment ulicy Daszyńskiego z budową parkingów od Ronda Suwalskich Wolontariuszy do skrzyżowania z Franciszkańską.

 

WD

Fot. Suwalki24.pl

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*