10.03.2018

Od niedzieli nowy rozkład PKP. Objazdy, a w kwietniu zamiast pociągu z Suwałk do Augustowa autobus

Od niedzieli, 11 marca zmienia się rozkład jazdy pociągów Polregio. Od najbliższego wtorku do piątku pociągi do i z Suwałk będą kursowały objazdem.

Zmiana rozkładu jest spowodowana modernizacją linii kolejowych i pracami związanymi z infrastrukturą drogową. Więcej czasu zajmie podróż pociągiem relacji Białystok – Suwałki. W naszym mieście  rzecz dotyczy budowy tunelu pod torami biegnącymi równolegle do ul.Utrata.

Od 12 do 16 marca oraz od 7 do 11 maja pociągi do i z Suwałk będą kursowały objazdem. Wydłuży to o kilkanaście minut czas jazdy. Z tego powodu wszystkie pociągi z Suwałk będą w tych dniach odjeżdżały wcześniej. 

W dodatku, w dniach 17-20 i 24-25 kwietnia na odcinku Suwałki – Augustów za pociąg odjeżdżający z Suwałk o godz. 13:27 i pociąg odjeżdżający z Augustowa o godz. 10:27 zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Autobusy nie będą obsługiwały przystanków: Płociczno k. Suwałk, Szczepki, Blizna i Augustów Port. 

Rozkłady jazdy są dostępne na stacjach i przystankach kolejowych oraz w kasach biletowych i wyszukiwarce internetowej połączeń. Nowy rozkład będzie obowiązywał do 9 czerwca.

Żródło: Wrota Podlasia

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*