05.04.2017

Michalina Łabacz zagra w drugim sezonie serialu Belfer

We wtorek we Wrocławiu rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Belfer 2". W rolę licealistki Magdy wcieli się pochodząca z Suwałk aktorka Michalina Łabacz, znana z filmu "Wołyń".

"Belfer" z Maciejem Stuhrem w roli głównej, najlepiej oglądany serial w historii Canal+, niedawno otrzymał Polską Nagrodę Filmową Orły za Najlepszy Filmowy Serial Fabularny. Michalina Łabacz, 25-letnia suwalczanka, była nominowana do dwóch Orłów - w kategorii Odkrycie Roku oraz Główna Rola Kobieca za kreację w "Wołyniu" Wojciecha Smarzowskiego. "Wołyń" zgarnął aż dziewięć statuetek, w tym za najlepszy film.

Studentka ostatniego roku warszawskiej Akademii Teatralnej, która za rolę w obrazie Smarzowskiego została nagrodzona za najlepszy debiut aktorski podczas Festiwalu Filmowego w Gdyni, przenosi się z dużego na mały ekran. Premiera serialu planowana jest na jesień 2017.

"Belfra 2" rezyserują Krzysztof Łukaszewicz ("Karbala") i Maciej Bochniak ("Disco Polo") . Maciej Stuhr, czyli nauczyciel Paweł Zawadzki, tym razem będzie pracował i prowadził śledztwo w prywatnym liceum we Wrocławiu, a Michalina Łabacz zagra uczennicę Magdę, dziewczynę pewną siebie, wysportowaną, prowokacyjną, mającą świadomość tego, że jest atrakcyjna i wykorzystującą tę zaletę.         

                                                                                                                                                                                                                                        WD

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*