09.11.2022

Suwalska Liga Bowlingowa. Najlepsze wyniki drużynowe, dużo dwusetek

Liderujący ZWM-Geo i depczące mu po piętach Kartex i Gastronomia Michał Syryca - już tylko trzy drużyny Suwalskiej Ligi Bowlingowej, rozgrywanej w kręgielni MK Bowling Suwałki , mają komplet punktów.

Miano niepokonanych straciły PEC Suwałki i Drewtark. PEC uległ ekipie Stowarzyszenia Energetyków Polski 602:661.

W hitowym meczu Drewtark Sejny, zwycięzca kilku wcześniejszych edycji przegrał z broniącym tytułu zespołem Tito Trans (na zdjęciu). Spotkanie stało na najwyższym, jak dotąd, poziomie.

Tito Trans wygrał 767:729 i uzyskał najlepszy w tym sezonie drużynowy wynik. Najwięcej punktów dla zwycięzców rzucił Tomasz Żukowski – 218, a za nim Dominik Chomicz – 204, Robert Chodorowski – 186 i najmłodszy uczestnik ligowych zmagań, Tristan Chomicz – 159.   

Obok Tito Trans i Drewtarku, ponad 700 punktów uzyskał Sequel, który pokonał ASPI 756:661.

 

Wyniki 3. kolejki

 

Tabela

 

W przeciwieństwie do poprzedniej, w której 200 punktów przekroczył tylko Dariusz Chodorowski z zespołu Kartex, trzecia kolejka obrodziła bardzo dobrymi wynikami indywidualnymi. Po raz trzeci z rzędu najlepszy był Dariusz Chodorowski – 236 punktów. Remigiusz Makarewicz (Sequel) rzucił 225 oczek, a oprócz wspomnianego już Tomasza Żukowskiego, 218 rzucił także Paweł Masłowski (Gastronomia Michał Syryca).

Po 212 punktów zdobyli Robert Kobus (Aquael) i Krzysztof Grzymkowski (Drewtark), Dominik Chomicz, powtórzmy – 204 i Artur Salkiewicz (SEP) – 203.

Wyniki indywidualne drużynami znajdziesz TUTAJ

Na trzecią kolejkę spotkań, ze względu na Wszystkich Świetych musieliśmy czekać dwa tygodnie. Czwarta runda zostanie rozegrana bez poślizgu, w najbliższy wtorek, 15 listopada. Zapraszamy kibiców. Emocji nie powinno zabraknąć na wszystkich 8 torach, a najciekawiej zapowiadają się mecze  ZWM-Geo z Sequelem i Karteksu z Drewtarkiem Sejny.

 

4 Kolecja 15.11.2022 tor
Pec Suwałki x Aquael 1
ZWM-Geo x Sequel 2
Agenci Niezależni "Stach" x Sksm Suwałki 3
Kartex x Drewtark Sejny 4
Gastronomia Michał Syryca x Aspi 5
Linde Mir Gaz x Tito Trans 6
Dk Blast x Sep Suwałki 7
PWiK x Roan 8
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*