30.11.2022

Suwalska Liga Bowlingowa obfituje w zacięte spotkania. Linde Mir Gaz wygrał trzema punktami

Po tygodniowej przerwie, spowodowanej kibicowaniem Polsce w meczu z Meksykiem na piłkarskich Mistrzostwach Świata w Katarze, do kręgielni MK Bowling wróciły drużyny rywalizujące w Suwalskiej Lidze Bowlingowej.

Dwa tory świeciły pustkami, ponieważ przełożone zostały mecze Roanu z Aquaelem oraz SEP-u z Gastronomią Michał Syryca, która straciła pozycję lidera.

Na czoło stawki wysunął się Sequel, który pokonał ekipę SKSM 667:532 i w tabeli ledwie trzema małymi punktami wyprzedza wicelidera, Drewtark Sejny. Także 667 punktów zdobył zajmujący 3. miejsce zespół ZWM-Geo, pokonując po zaciętym boju Kartex.

W jeszcze bardziej wyrównanym spotkaniu Agenci Niezależni Firma Stach wygrali z występującym w lidze pierwszy sezon zespołem DK Blast 494:481.

Do ostatniego rzutu ważyły się losy spotkania, w którym rywalizująca z Sequelem o miano najbardziej rodzinnej drużyny Linde Mir Gaz pokonała PEC Suwałki 547:544. Najwięcej, 206 punktów dla zwycięzców rzucił Bartłomiej Żuchowski. Izabela Żuchowska uzyskała 123, Krystyna Żuchowska – 101, a Radosław Żuchowski – 92 oczka. W drużynie Linde Mir Gaz występują ponadto Anita Szulc i Natalia Polakowska.

Wyniki 5. kolejki 

 

Tabela:

 

Oprócz Bartłomieja Żuchowskiego z Linde Mir Gaz, barierę 200 punktów złamali Wojciech Górski – 218 (najlepszy zawodnik 5. kolejki) i Wiesław Frydrych – 208 z Drewtarku Sejny, a także Hubert Zawadzki z ZWM-Geo – 204.   

Wyniki indywidualne druzynami znajdziesz TUTAJ         

Ze względu na Mikołajki, następna kolejka została przesunięta o tydzień, zostanie rozegrana we wtorek 13 grudnia. Początek godz. 18:00.

 

6. kolejka 13.12.2022
tor
Pec Suwałki
x
Agenci Niezależni "Stach"
1
Drewtark Sejny
x
Sep Suwałki
2
Kartex
x
DK Blast
3
Gastronomia Michał Syryca
x
Zwm-Geo
4
Aquel
x
Sksm Suwałki
5
Sequel
x
Roan
6
Aspi
x
Tito Trans
7
Pwik
x
Linde Mir Gaz
8
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*