15.01.2023

Studniówki 2023. Maturzyści z II LO bawili się w Astorii [zdjęcia]

To była intensywna, studniówkowa sobota. Na studniówkowych balach bawili się m.in. maturzyści z Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 4, Technikum nr 1 z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego przy ul. Ogrodowej oraz II Liceum Ogólnokształcącego im. Z. Podhorskiego w Suwałkach.

Uczniowie z dwóch ostatnich szkół balowali w Centrum Bankietowym „Astoria”. Maturzyści z ZS nr 4 wybrali na studniówkę Hotel LOFT 1898.

Na udział w studniówce zdecydowali się prawie wszyscy maturzyści II LO w Suwałkach, niemal 150 osób. Była to pierwsza studniówka z nową panią dyrektor, Wiolettą Kulbacką. Jej poprzednik, wieloletni dyrektor szkoły Romuald Borkowski, także został zaproszony do głównego poloneza.

Maturzyści z ZST, III Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi oraz Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku z siedzibą w Suwałkach będą mieli studniówki 21 stycznia. Tego samego dnia w hotelu "Perła" w Augustowie bawić się będzie około 25 - 30 maturzystów Zespołu Szkół im. gen. Ludwika Michała Paca w Dowspudzie.

fot. AGA

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*