27.11.2018

Koncert KOMBII w Suwałkach. Królowie życia zagrają dla Aktywnych Tak Samo

Największe przeboje, począwszy od tych z lat 80., zaprezentuje suwalskiej publiczności grupa KOMBII. Bilety na zaplanowany na 13 grudnia o godz. 19 w sali SOK koncert trafiły już do sprzedaży.

Występem legendarnej kapeli z Wybrzeża rozpocznie się trzydniowy 19. już  Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej im. Tomka Godlewskiego, organizowany przez Wigry Suwałki i APS Polski Sport.

Kulminacją wydarzeń będzie sobotnia (15 grudnia) piłkarska rywalizacja w hali OSiR z udziałem byłych reprezentantów Polski i Litwy oraz zespołów ekstraklasy, uczestników finałów mistrzostw świata i Ligi Mistrzów. Zmierzą się: Drużyna Jerzego Engela z Mundialu 2002, Reprezentacja Litwy, Oldboje Legii Warszawa, Oldboje Jagiellonii Białystok oraz Drużyna Prezydenta Suwałk. Dochód z charytatywnej imprezy zostanie przeznaczony dla Stowarzyszenia Aktywni Tak Samo w Suwałkach, zajmującego sie młodzieżą niepełnosprawną intelektualnie. 

W ostatnich edycjach Mikołajkowego Turnieju Pilki Nożnej im. Tomka Godlewskiego koncerty dla suwalskich fanów rocka dały popularne od lat grupy Lady Pank i Lombard. Teraz pora na KOMBII.     

Zespół KOMBII powstał wiosną 2003 roku z inicjatywy trzech członków zespołu Kombi: Grzegorza Skawińskiego, Waldemara Tkaczyka oraz Jana Pluty. Z różnych przyczyn nie został zaproszony do współpracy Sławomir Łosowski (czwarty założyciel Kombi). Dwa miesiące pracy zespołu zaowocowały nowym programem opartym na znanych przebojach, takich jak: "Linia życia", "Hotel twoich snów", "Nasze randez-vous", "Kochać cię za późno", "Nie ma zysku", "Black and white" w nowych aranżacjach.
 
Zespół po raz pierwszy publicznie wystąpił w Wiśle, na specjalne zaproszenie Adama Małysza i jego Fundacji. Następne występy to udział KOMBII w "Szansie na sukces" oraz w Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Inauguracyjny koncert KOMBII miał miejsce 11 lipca 2003 roku w Operze Leśnej w Sopocie. Był transmitowany na żywo przez TVP2 i został ciepło przyjęty przez Publiczność. Następne trzy miesiące wypełniła trasa koncertowa po wielu miastach Polski. Wówczas KOMBII zostało bardzo entuzjastycznie przyjęte przez fanów, zarówno starych jak i nowych.

W 2016 roku zespół KOMBII podczas festiwalu w Opolu otrzymał nagrodę jako SuperZespół 2016. Zbiegło się to z 40-leciem pracy artystycznej Grzegorza Skawińskiego oraz Waldemara Tkaczyka. Jubileusz 40-lecia duetu Skawiński & Tkaczyk - czyli cztery dekady efektów współpracy kultowego duetu. Ich muzyka rozbrzmiewa w sercach tysięcy fanów legendarnych formacji: Kombii, O.N.A, Skywalker.
27 września 2017 roku miała miejsce premiera książki „Królowie życia” będąca zapisem dziejów 40 letniej pracy Artystycznej Grzegorza Skawińskiego i Waldemara Tkaczyka.
Obecnie zespół cały czas koncertuje, a w rozgłośniach radiowych królują ich „stare” jak i „nowe" przeboje.

Źródło: strona KOMBII

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.20.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.63% 4.3270 4.4144
USD 0.46% 3.9001 3.9789
GBP 0.12% 4.7254 4.8208
CHF 0.34% 3.9753 4.0557
Dodaj nowe ogoszenie