11.03.2019

Lekkoatletyka. W poszukiwaniu talentów wśród trzecioklasistów [zdjęcia]

W Szkole Podstawowej nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi odbyła się druga runda Halowych Zawodów Lekkoatletycznych dla uczniów klas III SP. Jak poprzednio na starcie stanęło pięć szkół - SP 2, SP 4, SP 7, SP 10 oraz gospodarze SP 11.

Ostatnia III runda, która wyłoni mistrzów w każdej kategorii wiekowej, odbędzie się 19.03. o godz. 10. Po dwóch rundach w rywalizacji drużynowej na czele  SP 11 - 197 punktów, przed SP 4 - 181 pkt., i SP 10 - 136 pkt. Indywidualnie na prowadzeniu Agnieszka Ołowniuk SP 11 oraz Patryk Eliaszuk SP 4. 

Wśród dziewcząt jak i chłopców będzie zacięta walka o miejsce na podium, gdyż tu wyniki są bardzo zbliżone, zatem z niecierpliwością czekamy na rozstrzygnięcie. 

Klasyfikacja indywidualna dziewcząt po dwóch rundach:

1. Ołowniuk Agnieszka SP 11- 45 pkt.

2. Putra Inga SP 7- 28 pkt.

3. Dąbrowska Emilia SP 4- 27 pkt.

3. Barszczewska Nikola SP 10- 27 pkt.

3. Milewska Amelia SP 11- 27 pkt.

6. Kolesińska Gabriela SP 11- 24 pkt.

7.Ułanowicz Wiktoria SP 11- 17 pkt.

8.Chajec Idalia SP 2- 15 pkt.

 

Klasyfikacja Indywidualna chłopców po II rundach:

1. Eliaszuk Patryk SP 4- 61 pkt

2. Wiszniewski Bartosz SP 10- 34 pkt.

3. Bałtrukanis Dawid SP 11- 27 pkt.

4. Sobuń Rafał SP 7- 23 pkt.

5. Zaśkiewicz Mateusz- SP 11- 20 pkt.

6. Kułakowski Maciej SP 10 - 17 pkt.

7. Oszkinis Andrzej SP 11- 14 pkt.

7. Butkiewicz Wojciech SP 4- 14 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasyfikacja szkół po II rundach:

1. SP 11 - 197 pkt.

2. SP 4 - 181 pkt.

3. SP 10 - 136 pkt.

4.SP 7 - 86 pkt.

5.SP 2- 37 pkt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Kozłowska

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
07.22.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.16% 4.2120 4.2970
USD 0.31% 3.7494 3.8252
GBP 0.11% 4.6987 4.7937
CHF 0.30% 3.8209 3.8981
Dodaj nowe ogoszenie