11.05.2016

Odzyskaj zdrowie z Meliusem. Rehabilitacja na najwyższym poziomie

Wykwalifikowana kadra, nowoczesny sprzęt i profesjonalna opieka. Melius Centrum Rehabilitacji działa od pięciu lat i ma na koncie wielu zadowolonych pacjentów. Z usług placówki korzysta coraz więcej osób zawodowo i amatorsko uprawiających sport.

- Jesteśmy specjalistyczną przychodnią rehabilitacyjną. Zajmujemy się rehabilitacją ortopedyczną, neurologiczną i fizjoterapią sportową. Prowadzimy też rehabilitację niemowląt, dzieci jak i osób starszych - opowiada Daniel Terlecki, współwłaściciel Melius Centrum Rehabilitacji.

Melius to jedna z najnowocześniejszych przychodni rehabilitacyjnych w północno-wschodniej Polsce. Wysoki standard opieki medycznej, profesjonalna młoda kadra oraz komfortowe warunki oferowane pacjentom sprawiają, że centrum jest miejscem najwyższych kompetencji medycznych  z zakresu rehabilitacji.

- Przygotowujemy pacjentów przed operacjami i zajmujemy się nimi już po operacjach. Jest to kompleksowa rehabilitacja indywidualna odbywająca się dwa-trzy razy w tygodniu przez kolejnych kilka miesięcy - opowiada fizjoterapeutka Natalia Nikorowska-Purta.

W Centrum leczeni są nie tylko ludzie wymagający specjalistycznej opieki rehabilitacyjnej, ale również osoby rekreacyjnie uprawiające sport oraz wyczynowi sportowcy. Pod opieką fizjoterapeutów Melius znajdują się zawodnicy takich klubów jak SKS Wigry, Ślepsk, SKB Litpol Malow, Suwalski Klub Karate Kyokushin, Kickboxing Panzer czy indywidualni sportowcy z naszego regionu m.in. Maria Andrejczyk, Konrad Jachimowicz.

- Zajmujemy się wszystkimi, którzy potrzebują porad rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych. Pomożemy tym, którzy mają problemy z narządem ruchu, bólami pleców, kolan lub barków - zapewnia Terlecki.

Centrum Rehabilitacji mieści się na pierwszym piętrze budynku suwalskiego Aquaparku. Na powierzchni blisko 400 metrów zlokalizowane są m.in. gabinety lekarskie, gabinety hydroterapii, gabinety fizykoterapii, gabinety terapii manualnej i masażu oraz sala ćwiczeń rehabilitacyjnych.

- Można żyć bez bólu i cieszyć się zdrowiem. Zapraszamy! U nas odzyskasz zdrowie - zachęca szef Meliusa.

(red)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2228 4.3082
USD 0.00% 3.9231 4.0023
GBP 0.00% 5.0260 5.1276
CHF 0.00% 3.9398 4.0194
23.04.2017

Zawstydzona..

23.04.2017

MECHANIK

Dodaj nowe ogoszenie