28.10.2017

Ślepsk Suwałki - TSV Sanok 3:1

6. kolejka I ligi siatkarzy, Ślepsk Suwałki - TSV Sanok 3:1 (25:21, 25:18, 23:25, 25:17). MVP meczu Jan Lesiuk

Wyjściowe składy obu dużyn:

Ślepsk: Lesiuk, Sasak, Rudzewicz, Hunek, Gonciarz, Skrzypkowski - Filipowicz (libero)

TSV: Łaba, Wierzbicki, Oroń, Kusior, Przystaś, Rusin - Cabaj i Głód (libero)

Sędziowie:  Wojciech Głód (I), Paweł Zajc (II, obaj mazowieckie)

I set 0:0, 6:2 Sasak z drugiej linii i zagrywa, ale czas dla TSV, 11:9 po przekątnej Skrzypkowski, i on na zagrywkę, 14:13 Łaba zagrywką, czas dla Ślepska, 18:14 Sasak po przekątnej i drugi czas dla TSV, 23:20 po prostej Rusin, za Kusiora na zagrywkę Pałka, czas dla Ślepska, 25:21 pojedynczy blok Skrzypkowskiego na lewej stronie kończy seta

II set 0:0, 8:7 błąd niesionej piłki i czas dla TSV, 14:10 Rudzewicz po bloku, 18:14 plas Skrzypkowskiego nad blokiem w aut, czas dla Ślepska, 25:18 ale sprytny plas na blok kończy seta

III set 0:0, 6:4 Sasak po prostej, 9:6 wrócił Łaba, Rusin po taśmie w aut, czas dla TSV, 12:14 i Sasak, czas dla Ślepska, 13:17 plas z drugiej linii i drugi czas dla Ślepska, 15:20 Sasak atak w siatkę, 17:20 Skrzypkowski/Rudzewicz zatrzymują Wierzbickiego, czas dla TSV, 23;25 Łaba po bloku i set dla gości

IV set 0:0, 3:6 zablokowany Skrzypkowski, gra Ślepska wyraźnie się rozkleiła, czas dla Ślepska, 7:6 Lesiuk, czas dla TSV, 13:9 po ciasnym skosie Skrzypkowski i czas dla TSV, 18:11 zagrywka Skrzypkowskiego po taśmie w aut, 19:13 Wierzbicki między piata i szóstą strefę, czas dla Ślepska, 25:17 Skrzypkowski i po meczu