12.05.2018

A klasa. Narew za głęboka dla Polonii Raczki

Niestety, Polonii Raczki nie udało się wywieźć z gorącego boiska w Choroszczy nawet jednego punktu. Przegrana 0:4 komplikuje sytuację walczącej o awans do okręgówki ekipy z Raczek, która, jeśli nie potkną się rywale, musi wygrać wszystkie pozostałe mecze.

- Takie mecze też się zdarzają i trzeba się z tym pogodzić – podsumowuje spotkanie w Choroszczy trener Polonii Jarosław Michałowski. – W 15 minucie powinniśmy objąć prowadzenie, ale nie wykorzystaliśmy doskonałej sytuacji. Pięć minut później straciliśmy gola. Moim zdaniem zawodnik Narwi wcześniej sfaulował naszego bramkarza, czego  nie chciał dostrzec arbiter. Kareło po tym incydencie chciał zejść z boiska, ale, z trudem bo z trudem, wytrzymał  jeszcze do przerwy. Zmarnowana sytuacja, stracony gol, uraz bramkarza podcięły nam skrzydła, co skrzętnie wykorzystali gospodarze wygrywając pewnie mecz.

Narew Choroszcz – Polonia Raczki  4 :0 (2:0)

Gole: 20, 32, 60 i 75 minuta

Polonia: Kareło – (46. M. Michałowski) – Ołowniuk, Adamejt, Siejda, Świeżyński, Kosak (60. Nowikowski), Jarząbski, Ostaszewski, Gieniul, Babkowski, Fajkowski (70. Górski)