18.12.2018

Intensywny weekend siatkarzy SUKSS

W miniony weekend drużyny SUKSS rozegrały cztery mecze. Juniorzy i kadeci zagrali w lidze w swoich kategoriach wiekowych, a juniorzy także w III lidze ... seniorów.

Rozgrywki III ligi seniorów suwalczanie zainaugurowali w piątek, u siebie w hali przy Antoniewicza, podejmując lidera tegorocznych rozgrywek Bestios Białystok. Młodzi zawodnicy SUKSS tylko w pierwszym secie prowadzili wyrównaną grę i wygrali 26:24. Pozostałe sety to przewaga doświadczonych zawodników z Białegostoku i wygrana 3:1.

Następnego dnia suwalczanie zmierzyli się z drużyną TIS Wataha Wasilków (mecz przeniesiony z 21.10.2018). Tym razem podopieczni Bartosza Jasińskiego pokazali dobrą, męską siatkówkę, pewnie rozgrywając końcówki setów co dało wygraną 3:0

III liga seniorów

SUKSS Suwałki – Bestios Białystok 1:3 (26:24, 12:25, 20:25, 18:25)

SUKSS Suwałki – TIS Wataha Wasilków 3:0 (25:16, 25:23, 26:24)

W sobotę drużyna kadetów, prowadzona przez trenera Artura Łabacza zmierzyła się w Sokółce z UKS Mikolo. Suwalczanie nie dali najmniejszych szans przeciwnikom pewnie wygrywając 3:0 i umacniając się na pozycji lidera.

Kadeci

SUKSS Suwałki – UKS Mikolo Sokółka 3:0 (25:4, 25:14, 25:11)

W poniedziałek w hali Szkoły Podstawowej nr 10 w Suwałkach juniorzy zmierzyli się z MUKS „Piętnastka” Białystok. Suwalczanie udowodnili, że nie przypadkowo są liderami tegorocznych rozgrywek. Prowadząc spokojną grę pewnie wygrali 3:0.