07.10.2017

Wigry Suwałki - Stal Mielec 2:0 (0:0). Miedź się przełamała, czas na naszych [wynik na bieżąco]

W rozpoczętej w piątek 12. kolejce spotkań Nice I ligi Miedź Legnica przełamała serię trzech kolejnych porażek. Pokonała 2:1 GKS Tychy, który przegrał trzeci mecz z rzędu.

Na dwóch, natomiast, serię kolejnych porażek zamierzają zakończyć Wigry. W sobotę o 17.00 drużyna Artura Skowronka, która ostatnio u siebie uległa 0:3 Rakowowi Częstochowa i 0:2 Chojniczance Chojnice, rozpoczyna starcie ze Stalą Mielec. Plasujący się na spadkowym miejscu suwalczanie zdają sobie sprawę z tego, że kolejna strata punktów przed własną publicznością byłaby katastrofą. Chociaż wystąpią osłabieni brakiem Karola Mackiewicza, Krzysztofa Wołkowicza, Pawła Olszewskiego i  Mateusza Spychały, zapowiadają twardą walkę  o czwarte zwycięstwo w sezonie.

Ze stadionu przy ul. Zarzecze na bieżąco będziemy podawali wynik spotkania.

Do przerwy bez bramek.

51 minuta - Mariusz Rybicki, który w przerwie zastąpił Laurentiu Iorgę, na 17. metrze okiwał obrońcę i strzałem lewą nogą w lewy róg pokonał Rafała Strączka. 1:0 dla gospodarzy.