03.07.2017

Klient nasz pan… Kulisy turystycznej branży w KineDok

data wydarzenia: 19.07.2017

Wakacyjny film, dzięki któremu można przenieść się do Chorwacji. Tonći Gaćina ukazuje, jak działa turystyczny biznes w takich miejscach jak wybrzeże Adriatyku. Właściciele muszą być gotowi na każdy kaprys swoich gości...

„Turystyka!”
Środa, 19.07.2017, godz. 18:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5
 

wstęp wolny

reż. Tonći Gaćina|Chorwacja 2016| 52’

Wakacyjny wyjazd na piękne chorwackie wybrzeże Adriatyku. Tysiące turystów odwiedzają co roku te same miejsca, wspierając lokalną gospodarkę.

Piękne wybrzeże chorwackie od lat jest jednym z najczęściej obieranych kierunków na letni wypoczynek. Miliony turystów z całej Europy przyjeżdżających nad Adriatyk korzystają z wielu atrakcji oferowanych przez liczne biura podróży i agencje turystyczne. Film pokazuje typowy sposób spędzania czasu nad chorwackim morzem. Wraz z twórcami obserwujemy statek wycieczkowy, którego właściciele przygotowani są na to, by zadowolić każdą nację: w repertuarze jest muzyka chorwacka, czeska, polska, niemiecka i wiele innych.  Reżyser stara się uchwycić rozwój  lokalnej turystyki, która generuje duży procent dochodu mieszkańców i znacząco wzmacnia ekonomię kraju.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
22.04.2018

Fachowcy budowlani

Dodaj nowe ogoszenie