04.10.2016

Badminton. Bardzo dobry występ suwalczan w Lubinie

Dwa pierwsze miejsca Michała Sobolewskiego w singlu juniorów i debla młodzików Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub, drugie Pawła w singlu i trzecie debla juniorów Michał Sobolewski/Jakub Gireń (LKS Technik Głubczyce) poparte bardzo dobrą grą pozostałych zawodników SKB na rozegranym w Lubinie turniej Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików to efekt bardzo dobrej gry naszych zawodników.

- To był bardzo udany turniej dla wszystkich naszych zawodników – nie kryje zadowolenia trener Jerzy Dołhan. - Rewelacyjnie zagrał Michał Sobolewski, który w singlu odprawił reprezentantów kraju, a w deblu, z Jakubem Gireniem z Technika, zajął trzecie miejsce. Równie dobrze w kategorii młodzików zagrał Paweł Cipielewski, drugi w singlu i pierwszy, z Grzegorzem Hołubem, w deblu, ale wszyscy zasługują na słowa uznania. Chciałbym podkreślić dobrą grę wracającego na kort po przerwie Filipa Krukowskiego, w grze którego widoczne są już wyraźne postępy.

Juniorzy :

Gra pojedyncza:

1. Michał Sobolewski

15. Filip Krukowski

Gra podwójna:

3. Michał Sobolewski/Jakub Gireń (LKS Technik Głubczyce)

13. Filip Krukowski/Michał Bienia (LKS Technik Głubczyce)

Młodzicy:

Gra pojedyncza chłopców:

2. Paweł Cipielewski

7. Grzegorz Hołub

10. Mateusz Hołub

15. Michał Aleksandrowicz 

16. Sebastian Lenczewski

18. Jan Filipowicz

Gra pojedyncza dziewcząt:

14. Gabriela Grosz

17. Dominika Siłkowska 

Gra podwójna chłopców:

1. Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub

5. Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

7. Sebastian Lenczewski/Jan Filipowicz

Gra podwójna dziewcząt:

5. Gabriela Grosz/Dominika Siłkowska

Trenerzy Jerzy Dołhan i Bogdan Krysiak

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.28.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2697 4.3559
USD 0.00% 3.6395 3.7131
GBP 0.00% 4.8744 4.9728
CHF 0.00% 3.6788 3.7532
Dodaj nowe ogoszenie