04.10.2016

Badminton. Bardzo dobry występ suwalczan w Lubinie

Dwa pierwsze miejsca Michała Sobolewskiego w singlu juniorów i debla młodzików Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub, drugie Pawła w singlu i trzecie debla juniorów Michał Sobolewski/Jakub Gireń (LKS Technik Głubczyce) poparte bardzo dobrą grą pozostałych zawodników SKB na rozegranym w Lubinie turniej Grand Prix Gold Juniorów i Młodzików to efekt bardzo dobrej gry naszych zawodników.

- To był bardzo udany turniej dla wszystkich naszych zawodników – nie kryje zadowolenia trener Jerzy Dołhan. - Rewelacyjnie zagrał Michał Sobolewski, który w singlu odprawił reprezentantów kraju, a w deblu, z Jakubem Gireniem z Technika, zajął trzecie miejsce. Równie dobrze w kategorii młodzików zagrał Paweł Cipielewski, drugi w singlu i pierwszy, z Grzegorzem Hołubem, w deblu, ale wszyscy zasługują na słowa uznania. Chciałbym podkreślić dobrą grę wracającego na kort po przerwie Filipa Krukowskiego, w grze którego widoczne są już wyraźne postępy.

Juniorzy :

Gra pojedyncza:

1. Michał Sobolewski

15. Filip Krukowski

Gra podwójna:

3. Michał Sobolewski/Jakub Gireń (LKS Technik Głubczyce)

13. Filip Krukowski/Michał Bienia (LKS Technik Głubczyce)

Młodzicy:

Gra pojedyncza chłopców:

2. Paweł Cipielewski

7. Grzegorz Hołub

10. Mateusz Hołub

15. Michał Aleksandrowicz 

16. Sebastian Lenczewski

18. Jan Filipowicz

Gra pojedyncza dziewcząt:

14. Gabriela Grosz

17. Dominika Siłkowska 

Gra podwójna chłopców:

1. Paweł Cipielewski/Grzegorz Hołub

5. Michał Aleksandrowicz/Mateusz Hołub

7. Sebastian Lenczewski/Jan Filipowicz

Gra podwójna dziewcząt:

5. Gabriela Grosz/Dominika Siłkowska

Trenerzy Jerzy Dołhan i Bogdan Krysiak

 

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.20.2018 Kupno Sprzedaż
EUR 0.11% 4.1724 4.2566
USD 0.77% 3.4026 3.4714
GBP 0.17% 4.7281 4.8237
CHF 0.07% 3.5666 3.6386
19.03.2018

SZUKAM MIESZKANIA

Dodaj nowe ogoszenie