24.11.2017

II runda ekstraklasy: SKB Litpol-Malow w krajowym składzie

W sobotę w Białymstoku, a w sobotę i niedzielę w Łodzi, Bieruniu i Lubinie rozegrane zostaną mecze grupowe II rundy ekstraklasy badmintona. Broniący tytułu Drużynowego Mistrza Polski zawodnicy SKB Litpol-Malow Suwałki zagrają w Białymstoku z brązowymi medalistami z poprzedniego sezonu OSSM Białystok i UKS Plesbad Pszyczna.

Suwalczanie tym razem zagrają tylko w krajowym składzie, a ich celem są dwa zwycięstwa.

W Białymstoku SKB Litpol-Malow zagra w następującym składzie: Kamila AUGUSTYN, Monika BIEŃKOWSKA, Michał ŁOGOSZ, Łukasz MOREŃ, Maciej POULAKOWSKI, Michał SOBOLEWSKI i Magdalena WITEK.

Znacznie ciekawszy dla układu w górnej części tabeli będzie turniej w Lubinie, gdzie zmierzą się m.in. UKS Hubal Białystok, AZS AGH Kraków i  wracający po długiej przerwie Technik Głubczyce. Te zespoły po I rundzie zajmują odpowiednio 2, 3 i 4 miejsce w tabeli. Z zainteresowaniem obserwować też będziemy grę Akademii Badminotna Roberta Mateusiaka z m.in. Adamem Cwaliną w składzie, która, obok Hubala Białystok, uznawana jest za najgroźniejszego rywala SKB Litpol-Malow w walce o kolejny mistrzowski tytuł.

Pogram turnieju w Białymstoku:

Sobota, 25.11.: OSSM Białystok - UKS Plesbad Pszczyna  9:30; SKB LITPOL-MALOW Suwałki - UKS Plesbad Pszczyna 14:30;  SKB LITPOL-MALOW Suwałki - OSSM Białystok 18:30;

Pozostałe grupy:  

AZSUM Łódź

UKS Akademia Badmintona Warszawa - KS Chojnik Jelenia Góra; AZSUM Łódź - UKS Aktywna Piątka Przemyśl

AZSUM Łódź - KS Chojnik Jelenia Góra, UKS Akademia Badmintona Warszawa - UKS Aktywna Piątka Przemyśl

UKS Aktywna Piątka Przemyśl - KS Chojnik Jelenia Góra; AZSUM Łódź - UKS Akademia Badmintona Warszawa

UKS Unia Bieruń

ABRM Warszawa - MKS Stal Nowa Dęba; UKS Unia Bieruń - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

UKS Unia Bieruń - MKS Stal Nowa Dęba; ABRM Warszawa - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

ABRM Warszawa - UKS Unia Bieruń; MKS Stal Nowa Dęba - BENINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

KS Yonex Team Lublin

KS Yonex Team Lublin - LKS Technik Głubczyce; UKS Hubal Białystok - AZSAGH Kraków

KS Yonex Team Lublin - AZSAGH Kraków; UKS Hubal Białystok - LKS Technik Głubczyce

KS Yonex Team Lublin - UKS Hubal Białystok; AZSAGH Kraków - LKS Technik Głubczyce

Kolejność po I rundzie:

1. SKB Litpol-Malow Suwałki, 2. Hubal Białystok, 3. AZS AGH Kraków, 4. Technik Głubczyce, 5. ABRM Warszawa, 6. OSSM-SMS Białystok, 7. Chojnik Jelenia Góra, 8. Beninca Feliks Kędzierzyn-Koźle, 9. Aktywna Piątka Przemyśl, 10. Unia Bieruń, 11. AZS UM Łódź, 12. Stal Nowa Dęba, 13. Plesbad Pszczyna, 14. Akademia Badmintona Warszawa, 15. Yonex Team Lublin.

3. runda rozegrana zostanie w dniach 09-10.12.

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.08% 4.2486 4.3344
USD 0.27% 3.7965 3.8731
GBP 0.21% 4.9156 5.0150
CHF 0.57% 3.7283 3.8037
Dodaj nowe ogoszenie