28.10.2018

Ruszyła ekstraklasa badmintona.

W sobotę badmintoniści rozpoczęli rywalizację o tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2019. Tytułu broni drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki, która na inaugurację w niedzielę zagra w Białymstoku z UKS Akademia Badmintona Warszawa (godz. 10:00) i gospodarzem turnieju OSSM SMS Białystok (godz. 14:30).

Turniej zakończy mecz UKS AB Warszawa – OSSM SMS Białystok (18:30). Sensacja w Przemyślu, gdzie miejscowa Aktywna Piątka pokonała 4:3 wicemistrza kraju Hubala Białystok. 

- Do Białegostoku jedziemy bez Duńczyków,  Szkota i Irlandczyka. W składzie na te mecze są debiutująca w naszych barwach 16-letnia Białorusinka Anastasiya Khomich oraz jej rówieśniczka Garbiela Grosz i doświadczeni Kamila Augustyn, Monika Bieńkowska, Magdalena Witek, Michał Łogosz, Łukasz Moreń, Michał Sobolewski oraz pozyskany z Hubala Białystok Mateusz Świerczyński. Cel to dwa zwycięstwa – przed turniejem mówił Jerzy Dołhan trener SKB.

 

Dodajmy, że w Białymstoku z drużynę poprowadzi trener Jacek Niedźwiedzki.

Wyniki spotkań

SKB Litpol-Malow Suwałki – UKS Akademia Badmintona Warszawa (g.10:00)

OSSM-SMS Białystok - SKB Litpol-Malow Suwałki (g. 14:30)

OSSM-SMS Białystok - UKS Akademia Badmintona Warszawa (g. 18:30)

na:  https://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=7D24F612-D48A-444A-AF20-020DC3FFE4E5&d=20181021

Wyniki pozostałych turniejów:

W Przemyślu:

Sobota: UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Hubal Białystok 4:3, AZS AGH Kraków - Unia Bieruń 4:3, AZS AGH Kraków - UKS Aktywna Piątka Przemyśl 4:3, Hubal Białystok - Unia Bieruń 6:1

Niedziela: AZS AGH Kraków - Hubal Białystok i UKS Aktywna Piątka Przemyśl - Unia Bieruń

Wyniki na http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=8C1DBC73-FF8C-4390-8213-4881F428E1EF&d=20181028

w Pszczynie:

sobota: UKS Plesbad Pszczyna - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 5:2, Galmet LKS Technik Głubczyce - KS Chojnik Jelenia Góra 7:0, UKS Plesbad Pszczyna - Galmet LKS Technik Głubczyce 1:6, KS Chojnik Jelenia Góra - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle 2:5

niedziela: UKS Plesbad Pszczyna - KS Chojnik Jelenia Góra, Galmet LKS Technik Głubczyce - BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle

Wyniki na: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=ACD06C3A-5884-4B53-BD08-9569249047AB

w Łodzi:

sobota: ABRM Warszawa - AZS UM Łódź 6:1, Sportowa Politechnika Gdańsk - MKS Stal Nowa Dęba 1:6, ABRM Warszawa - Sportowa Politechnika Gdańsk 7:0, MKS Stal Nowa Dęba - AZS UM Łódź 1:6,

Niedziela:  ABRM Warszawa -- MKS Stal Nowa Dęba i Sportowa Politechnika Gdańsk - AZS UM Łódź

Wyniki na http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=C352315A-53C0-4B3F-A41B-3C0E64829FF7

 

RUNDA II 24-25.11.

Suwałki: SKB Litpol-Malow, AZS AGH Kraków,  Sportowa Politechnika Gdańsk i UKS Plesbad Pszczyna,

RUNDA III 15-16.12.

Suwałki: SKB Litpol-Malow, Hubal Białystok, Galmet LKS Technik Głubczyce i MKS Stal Nowa Dęba.

RUNDA IV 12-13.01.2019

Kędzierzyn-Koźle: BENNINCA UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle, SKB Litpol-Malow, Unia Bieruń i ABRM Warszawa

RUNDA V 26-27.01.19

Łódź: AZS UM Łódź, SKB Litpol-Malow, KS Chojnik Jelenia Góra i UKS Aktywna Piątka Przemyśl.

FINAŁ Suwałki 9-10.02.19 z udziałem czterech najlepszych drużyn po rundzie zasadniczej, system 1-4, 2-3, zwycięzcy o złoto, pokonani o brąz

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.26.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2665 4.3527
USD 0.00% 3.8321 3.9095
GBP 0.00% 4.8450 4.9428
CHF 0.00% 3.8024 3.8792
Dodaj nowe ogoszenie