07.03.2018

Trzy finały zawodników SKB na GPJiMM Głubczyce SILESIA CUP

Dwa finały i dwa zwycięstwa w singlu i deblu juniorek Anastazji Chomicz(na zdjęciu), Białorusinki trenującej w SKB. Finał, niestety przegrany, debla młodzików młodszych Dominik Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa) i ćwierćfinał Dominika Ułanowicza w singlu to najlepsze wyniki zawodników z Suwałk na rozegranym w Głubczycach turnieju Grand Prix Juniorów i Młodzików Młodszych Sielsia Cup.

- Był to pierwszy w tym roku start naszych zawodników i tzreba go uznać za udany. Mówiąc naszych, mam też na myśli trenujacą w naszym mieście i klubie Białorusinkę Anastazję Chomicz, która w swojej kategorii wiekowej, czyli juniorek, wygrywa z wszystkimi najleszymi Polkami – występ zawondików SKB podsumował trener Jerzy Dołhan.     

Tak grali zawodnicy SKB

Juniorzy

Gra pojedyncza chłopców

Michał Barański 2. m-ce w gr. 5

Jakub Gałązka (Sportowa Politechnika Gdańsk)  21:11, 21:17

Bartosz Gałązka (5/8, Technik Głubczyce)  14:21, 16:21

Filip Grabowski 2 m-ce w gr. 8

Kacper Linke (UTS Akro-Bad Warszawa)  21:0, 21:0 walkower

Łukasz Cimosz (5/8, Chojnik Jelenia Góra)  2:21, 13:21

 

Sebastian Bilbin 2 m-ce w gr. 12

Kamil Maciołek (Beninca UKS Feniks K-K) 21:18, 21:18

Michał Matysiak (5/8,KS Hubertus Zalesie Górne)  7:21, 12:21

 

Gra podwójna chłopców

Michał Barański/ Sebastian Bilbin 3 m-ce w gr. 3

Filip Matysiak(UKS Junior Wrzosowa)/Szymon Ślepecki (Technik Głubczyce) 13:21, 19:21

Andrzej Niczyporuk(AZS UW Warszawa)/Mikołaj Szymanowski (Beninca UKS Feniks K-K) 21:14, 13:21, 21:19

 

Gra pojedyncza dziewcząt

Anastasiya Chomicz (Białoruś, trenuje w SKB) 1. m-ce w gr. 5

Julia Pławecka (9/11, Plesbad Pszczyna)21:8, 21:6

Weronika Górniak (UKSB Milenium Warszawa) 21:15, 17:21, 21:12

Grupa finałowa

1/8 Adrianna Biel (5/8, Unia Bieruń) 21:5, 21:11

1/4 Anna Duda (3/4, Dwójka Bytów) 21:11, 21:14

1/2 Karolina Szubert (1, Chojnik Jelenia Góra) 21:9, 21:11

FINAŁ: Ida Wiśniewska (2, ABRM Lublin) 18:21, 21:15, 11:0 krecz

 

Gra podwójna dziewcząt

Anastasiya Chomicz (Białoruś, trenuje w SKB)/Karolina Szubert(1,Chojnik Jelenia Góra) 1 m-ce w gr. 1

Weronika Górniak(Milenium Warszawa)/Zuzanna Jankowska(Beninca UKS Feniks K-K) 21:14, 21:16

Antonina Marszałek(Plesbad Pszczyna)/Michalina Surówka(Kometa Sianów) 21:5, 21:5

Mariola Jurusik(Arka Umieszcz)/Ola Sieprawska(Dwójka Bytów) 21:3, 21:12

Grupa finałowa

1/4 wolny los

1/2 Laura Bujak/Anna Duda(3/4, Dwójka Bytów) 21:13, 21:13

FINAŁ:  Agnieszka Foryta(Energa Lubliniec)/Ida Wiśniewska(3/4, ABRM Lublin) 21:16, 13:21, 21:11


Młodzicy młodsi

Gra pojedyncza chłopców

Mikołaj Bobowicz 2 m-ce w gr. 3

Błażej Frutok (Plesbad Pszczyna)  21:6, 21:7

Kamil Roman (9/15, UKS OSiR Badminton Sławno) 12:21, 14:21

Mateusz Dera 2 m-ce w gr. 5

Tymoteusz Tutka (AS Victoria Kiełczów) 21:13, 21:13

Tymoteusz Cybulski (5/8,Beninca UKS Feniks K-K)  13:21, 11:21

Dominik Ułanowicz (5/8) 1 m-ce w gr. 9

Mateusz Pohl (-) 21:0, 21:0 walkower

Karol Dubiel (KS Set Mazańcowice)  21:2, 21:16

Grupa finałowa

1/8, Wojtek Budny(9/15,Beninca UKS Feniks K-K) 21:16, 21:13

1/4, Michał Melaniuk(3/4,Milenium Warszawa) 9:21, 16:21

 

Gra podwójna chłopców

Mikołaj Bobowicz/Mateusz Dera, 2 m-ce w gr. 6

Tymoteusz Tutka/Juliusz Wysmyk (AS Victoria Kiełczów) 21:11, 21:9

Jakub Gałązka/Dominik Lenartowicz (5/7, Technik Głubczyce)  21:9, 21:13

Dominik Ułanowicz/Michał Melaniuk (2, UKSB Milenium Warszawa)  1 m-ce w gr. 7

Chrystian Toczek/Tymoteusz Wiercigroch(KS Set Mazańcowice)  21:6, 21:5

Jacek Matula/Miłosz Mikołajczyk(MMKS Kędzierzyn-Koźle)  21:12, 21:8

Grupa finałowa

1/4 Jakub Gałązka/Dominik Lenartowicz (5/7, Technik Głubczyce)  21:11, 21:10

1/2 Tomasz Cież(Beninca UKS Feniks K-K)/Mateusz Golas(3/4,Technik Głubczyce) 21:18, 21:16

FINAŁ: Aleksander Mitroszewski/Krzysztof Podkowiński (1, Hubal Białystok) 14:21, 13:21

 

Gra mieszana

Dominik Ułanowicz/Sonia Żwan (UTS Akro-Bad Warszawa) 3 m-ce w gr. 1

Mateusz Golas(Technik Głubczyce)/Julia Wójcik(1,Beninca Fen iks K-K)  10:21, 7:21

Tomasz Cież(Beninca Feniks K-K)/Maja Janko(Technik Głubczyce)  12:21, 17:21

Jacek Matula/Hanna Banaszak(MMKS Kędzierzyn-Koźle)  21:7, 21:11

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
08.20.2019 Kupno Sprzedaż
EUR 0.63% 4.3270 4.4144
USD 0.46% 3.9001 3.9789
GBP 0.12% 4.7254 4.8208
CHF 0.34% 3.9753 4.0557
Dodaj nowe ogoszenie