08.11.2016

Bowling. Ruszyła 8. edycja Suwalskiej Ligi Bowlingowej [wideo i zdjęcia]

Aż 16 drużyn w tym cztery debiutujące w poniedziałek rozpoczęło rywalizację w 8. edycji Suwalskiej Ligi Bowlingowej.

Rozgrywki zakończą się 6 marca 2017 r., ale już dziś wiadomo, że tytułu wywalczonego w 7. edycji nie obroni Sudowia, która w tej edycji występuje ale jako Darmar.  

Patronat honorowy nad ligą objął Prezydent Miasta Suwałk Czesław Renkiewicz, w imieniu którego życzenia sportowej rywalizacji i zwycięstwa najlepszej drużynie życzył Waldemar Borysewicz, dyrektor OSiR, którego ekipa debiutuje w tej edycji ligi. Pozostali debiutanci to MTD Butkiewicz, No Name i Mk Bowling.

Uczestnicy mają do pobicia dwa rekordy ligi: indywidualny – 296 pkt. należący do Krzystzofa Grzymkowskiego i drużynowy – 847 pkt. ustanowiony przez Sudowię. 

Dwaj  zawodnicy Eltechniur występują w Bayliner Polska Bowling Team i to ta ekipa została pierwszym liderem i rekordzistą tej edycji wygrywając 724:533 z PEC Suwałki. Indywidualnie najlepszy wynik to 240 pkt. uzyskany przez Roberta Chodorowskiego z Bayliner. W najciekawszym meczu wicemistrz z 7. edycji Stacja Paliw Oil Transfer pokonała brązowych medalistów Drewtark Sejny Frydrych 718:689.

Wyniki 1 kolejki - 7 listopada 2016:

TOR 1: PEC Suwałki (533) – Bayliner Polska Bowling Team (724)

TOR 2: PGK Suwałki (526) – SKSM (621)

TOR 3: Drewtark Sejny (689) - Stacja Paliw Oil Transfer (718)

TOR 4: Roan (567) – AQUAEL (583)

TOR 5: Darmar (539) – MK Bowling (443)

TOR 6: Linde Mir – Gaz (633)  - No Name (605)

TOR 7: Styl Kuchnie (440) – OSiR Suwałki (383)

TOR 8: PGE Dystrybucja (555) – MTD Butkiewicz (462)

 

Zapowiedź 2 kolejki - 14 listopada 2016:

TOR 1: MK Bowling - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 2: OSiR Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 3: No Name - Styl Kuchnie godzina 18.30

TOR 4: MTD Butkiewicz – Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: AQUAEL -  Darmar godzina 18.30

TOR 6: Stacja Paliw Oil Transfer – Roan godzina 18.30

TOR 7: SKSM - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 8: PEC Suwałki - PGK Suwałki godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.3244 4.4118
USD 0.23% 4.0476 4.1294
GBP 0.38% 4.9824 5.0830
CHF 0.00% 4.0383 4.1199
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
Dodaj nowe ogoszenie