21.10.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Będzie walka na całego, w czwartek turniej indywidualny

Siódmego listopada w kręgielni MK Bowling, nowego w naszym mieście centrum rozrywki, ruszy Suwalska Liga Bowlingowa. O prymat powalczy 16 zespołów, reprezentujących różne firmy i instytucje z regionu.

Preludium do ligi będzie zaplanowany już na najbliższy czwartek, 27 października na godz. 17.30 turniej indywidualny. Udział w nim mogą wziąć wszyscy chętni.  

Wzorem poprzednich siedmiu edycji, ligowa rywalizacja o nagrody finansowe i rzeczowe, puchary, medale i  dyplomy toczyć się będzie w poniedziałkowe wieczory. Spotkania rozpoczynać się będą o 18.30.

Rozgrywkom pod patronatem prezydenta Suwałk, w których udział biorą całe rodziny, grupy znajomych i przyjaciół, koledzy z pracy, zupełni amatorzy kręgli oraz zawodnicy startujący w najpoważniejszych imprezach bowlingowych w kraju i zagranicą, towarzyszy przyjacielska, ale pełna emocji atmosfera. Tworzą ją nie tylko gracze, ale i liczni kibice. Stawką są nie tylko zwycięstwa w poszczególnych meczach. Równie ważne są zespołowe i indywidualne rekordy.          

Rozgrywki obsługuje profesjonalny system scoringowy, błyskawicznie obliczający wyniki i udostępniający statystyki poszczególnych graczy.

Poprzednią edycję wygrała Sudowia, której zawodnicy, na czele z rekordzistą Krzysztofem Grzymkowskim,  wystartują teraz w barwach Darmaru. Wicemistrzem była Stacja Paliw Oil Transfer Development, a na najniższym stopniu podium stanęła ekipa Drewtarku Sejny.

W tej edycji  zadebiutują cztery zespoły: No Name, OSiR Suwałki, MTD Butkiewicz oraz gospodarze z MK Bowling.

MK Bowling, centrum rozrywki funkcjonujące w 10 miastach w całej Polsce, rozpoczęło działalność w galerii Suwałki Plaza w połowie października. Zaprasza nie tylko do kręgielni i sali bilardowej, ale też świetnej pizzerii i klubu nocnego Kosmos.   Czytelnikom portalu Suwalki24.pl, z którym organizuje ligę ufundował dwa vouchery na kręgle. Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie.     

WD

 

Zespoły zgłoszone do VIII edycji Suwalskiej Ligi Bowlingowej

  
1. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej

2. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

3. Roan

4. Linde Mir Gaz

5. Styl Kuchnie

6. PGE Dystrybucja

7. Stacja Paliw Oil Transfer Development

8. No Name

9. Bayliner Polska Bowling Team

10. Aquael

11. Darmar

12. MTD Butkiewicz

13. Drewtark Sejny

14. OSiR Suwałki

15. Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych

16. MK Bowling

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2228 4.3082
USD 0.00% 3.9231 4.0023
GBP 0.00% 5.0260 5.1276
CHF 0.00% 3.9398 4.0194
23.04.2017

MECHANIK

23.04.2017

AUTOMATYK

Dodaj nowe ogoszenie