29.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Brat przeciw bratu i mamie

Pierwsze punkty zdobył debiutant – zespół No Name. Tajemnicza drużyna minimalnie pokonała 462:456 MTD Butkiewicz 462:456, drugiego nowicjusza.

Liderem tabeli pozostał rekordzista kolejki  Stacja Paliw Oil Transfer, która zdobyła 714 pkt. i pokonała Linde Mir Gaz do 625.

W tym spotkaniu naprzeciwko siebie zagrali Bartek Żuchowski (pierwszy z prawej na zdjęciu) ze Stacji Paliw, a po drugiej stronie jego mama Krystyna i brat  Radosław. Najlepiej z wymienionej trójki spisał się Radek który rzucił 181 punktów.

Słabiej spisał się Bayliner Polska Bowling Team, który uzyskał jedynie 600 punktów w spotkaniu z OSiRem Suwałki. Wykorzystał to Darmar, który wygrał z SKSM 664:572 i dzięki większej liczbie  „małych” punktów przesunął się w tabeli na drugą pozycję.

Zacięte spotkanie stoczyli PEC Suwałki i Roan. Po raz pierwszy w historii rozgrywek padł remis 549:549, ale dzięki dodatkowym punktom dla pań, to PEC Suwałki dopisał sobie dwa punkty.

Najlepiej, do tej pory  punktujące panie to: Ela Chodorowska  ze średnią 161,75, Lilla Frydrych 156,50 i Anita Szulc 153,50

Najlepiej punktujący panowie to: Stanisław Poświatowski 194,25, Marek Zaborowski 190,33 i Robert Chodorowski 188,50

Za tydzień bardzo ciekawe spotkanie na torze nr I, na którym  Drewtark Sejny spotka się z Bayliner Polska Bowling Team.  

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy Indywidualny Turniej Bowlingowy, który odbędzie się 6 grudnia (wtorek) o godzinie 17.30 w kręgielni MK Bowling.

Wyniki 4 kolejki - 28 listopada 2016:

TOR 1: Stacja Paliw Oil Transfer (714) - Linde Mir – Gaz (625)

TOR 2: No Name (462) - MTD Butkiewicz (456)

TOR 3: MK Bowling (446) - PGE Dystrybucja (642)

TOR 4: AQUAEL (631) - Styl Kuchnie (447)

TOR 5: OSiR Suwałki (398) – Bayliner Polska Bowling Team (600)

TOR 6: SKSM (572) – Darmar (664)

TOR 7: PEC Suwałki (559) – Roan (549)

TOR 8: PGK Suwałki (593) - Drewtark Sejny (661)

 

Zapowiedź 5 kolejki – 5 grudnia 2016:

TOR 1: Drewtark Sejny  - Bayliner Polska Bowling Team

TOR 2: Roan - PGK Suwałki

TOR 3: Darmar  - PEC Suwałki    

TOR 4: Linde Mir – Gaz – SKSM

TOR 5: Styl Kuchnie - Stacja Paliw Oil Transfer

TOR 6: PGE Dystrybucja               - AQUAEL

TOR 7: MTD Butkiewicz – MK Bowling

TOR 8: OSiR Suwałki – No Name

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.19.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.30% 4.2453 4.3311
USD 0.45% 3.5497 3.6215
GBP 0.24% 4.8141 4.9113
CHF 0.27% 3.6998 3.7746
19.09.2017

praca w barze

Dodaj nowe ogoszenie