29.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Brat przeciw bratu i mamie

Pierwsze punkty zdobył debiutant – zespół No Name. Tajemnicza drużyna minimalnie pokonała 462:456 MTD Butkiewicz 462:456, drugiego nowicjusza.

Liderem tabeli pozostał rekordzista kolejki  Stacja Paliw Oil Transfer, która zdobyła 714 pkt. i pokonała Linde Mir Gaz do 625.

W tym spotkaniu naprzeciwko siebie zagrali Bartek Żuchowski (pierwszy z prawej na zdjęciu) ze Stacji Paliw, a po drugiej stronie jego mama Krystyna i brat  Radosław. Najlepiej z wymienionej trójki spisał się Radek który rzucił 181 punktów.

Słabiej spisał się Bayliner Polska Bowling Team, który uzyskał jedynie 600 punktów w spotkaniu z OSiRem Suwałki. Wykorzystał to Darmar, który wygrał z SKSM 664:572 i dzięki większej liczbie  „małych” punktów przesunął się w tabeli na drugą pozycję.

Zacięte spotkanie stoczyli PEC Suwałki i Roan. Po raz pierwszy w historii rozgrywek padł remis 549:549, ale dzięki dodatkowym punktom dla pań, to PEC Suwałki dopisał sobie dwa punkty.

Najlepiej, do tej pory  punktujące panie to: Ela Chodorowska  ze średnią 161,75, Lilla Frydrych 156,50 i Anita Szulc 153,50

Najlepiej punktujący panowie to: Stanisław Poświatowski 194,25, Marek Zaborowski 190,33 i Robert Chodorowski 188,50

Za tydzień bardzo ciekawe spotkanie na torze nr I, na którym  Drewtark Sejny spotka się z Bayliner Polska Bowling Team.  

Serdecznie zapraszamy na Mikołajkowy Indywidualny Turniej Bowlingowy, który odbędzie się 6 grudnia (wtorek) o godzinie 17.30 w kręgielni MK Bowling.

Wyniki 4 kolejki - 28 listopada 2016:

TOR 1: Stacja Paliw Oil Transfer (714) - Linde Mir – Gaz (625)

TOR 2: No Name (462) - MTD Butkiewicz (456)

TOR 3: MK Bowling (446) - PGE Dystrybucja (642)

TOR 4: AQUAEL (631) - Styl Kuchnie (447)

TOR 5: OSiR Suwałki (398) – Bayliner Polska Bowling Team (600)

TOR 6: SKSM (572) – Darmar (664)

TOR 7: PEC Suwałki (559) – Roan (549)

TOR 8: PGK Suwałki (593) - Drewtark Sejny (661)

 

Zapowiedź 5 kolejki – 5 grudnia 2016:

TOR 1: Drewtark Sejny  - Bayliner Polska Bowling Team

TOR 2: Roan - PGK Suwałki

TOR 3: Darmar  - PEC Suwałki    

TOR 4: Linde Mir – Gaz – SKSM

TOR 5: Styl Kuchnie - Stacja Paliw Oil Transfer

TOR 6: PGE Dystrybucja               - AQUAEL

TOR 7: MTD Butkiewicz – MK Bowling

TOR 8: OSiR Suwałki – No Name

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
22.01.2017

sztanga 32 kg

Dodaj nowe ogoszenie