15.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Coraz lepsze wyniki i szampańska atmosfera

Poniedziałkowy wieczór w kręgielni MK Bowling rozpoczęło gromkie Sto Lat dla obchodzącego 50. urodziny Dariusza Chaleckiego. Jubilat (na zdjęciu drugi od lewej) w meczu z Aquaelem rzucił 214 punktów i poprowadził Darmar do pewnego zwycięstwa 782:617.

Tyle samo punktów uzyskał Stanisław Poświatowski , a jego drużyna -  Stacja Paliw Oil Transfer pokonała Roan 738:600. Dzięki tej wygranej wskoczyła na pierwsze miejsce  w tabeli.

Najlepiej punktującym zawodnikiem po dwóch kolejkach jest Robert Chodorowski , ze średnią 214 punktów. Jego Bayliner Polska Bowling Team pewnie pokonał MTD Butkiewicz i zajmuje drugą  pozycję.

Wśród najlepiej rzucających jest też lider drużyny MK Bowling – Adam Legumina, który może pochwalić się średnią  209 punktów na mecz.  - MK Bowling ciągle się uczy i czekamy na pierwsze zwycięstwo – dodaje zawodnik ekipy gospodarzy.

W najbliższy poniedziałek, 21 listopada od 18.30 kolejne spotkania, w tym pojedynki  sąsiadów z ulicy Piaskowej - PGE Dystrybucji i PECu Suwałki. Serdecznie zapraszamy.

Wyniki 2 kolejki - 14 listopada 2016:

TOR 1: MK Bowling (448) - Linde Mir – Gaz (620)

TOR 2: OSiR Suwałki (460) - PGE Dystrybucja (549)

TOR 3: No Name (411) - Styl Kuchnie (523)

TOR 4: MTD Butkiewicz (378) – Bayliner Polska Bowling Team (641)

TOR 5: AQUAEL (617) -  Darmar (782)

TOR 6: Stacja Paliw Oil Transfer  (738) – Roan (600)

TOR 7: SKSM (540) - Drewtark Sejny (570)

TOR 8: PEC Suwałki (624) - PGK Suwałki (540)

 

Zapowiedź 3 kolejki - 21 listopada 2016:

TOR 1: SKSM - MTD Butkiewicz  godzina 18.30

TOR 2: AQUAEL – No Name godzina 18.30

TOR 3: Stacja Paliw Oil Transfer  – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 4: MK Bowling - Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PEC Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 6: PGK Suwałki - Styl Kuchnie  godzina 18.30

TOR 7: Drewtark Sejny - Linde Mir – Gaz  godzina 18.30

TOR 8: Roan  – Darmar  godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR1201249238
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM1102228686
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1102228627
4.PGE DYSTRYBUCJA1003208277
5.DREWTARK SEJNY904188804
6.LINDE MIR GAZ904188285
7.AQUAEL805167868
8.SKSM706147350
9.ROAN607127582
10.PEC Suwałki607127178
11.MK BOWLING40986465
12.STYL KUCHNIE40986131
13.NO NAME301066625
14.PGK Suwałki201146941
15.OSIR SUWAŁKI201146287
16.MTD BUTKIEWICZ101225868
Dane Indywidualne XIII
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
02.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.24% 4.2862 4.3728
USD 0.35% 4.0254 4.1068
GBP 0.30% 5.0014 5.1024
CHF 0.32% 4.0286 4.1100
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR24
2.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM22
3.STACJA PALIW OIL TRANSFER 22
20.02.2017

Praca zdalna

20.02.2017

Fotografia ślubna

Dodaj nowe ogoszenie