15.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Coraz lepsze wyniki i szampańska atmosfera

Poniedziałkowy wieczór w kręgielni MK Bowling rozpoczęło gromkie Sto Lat dla obchodzącego 50. urodziny Dariusza Chaleckiego. Jubilat (na zdjęciu drugi od lewej) w meczu z Aquaelem rzucił 214 punktów i poprowadził Darmar do pewnego zwycięstwa 782:617.

Tyle samo punktów uzyskał Stanisław Poświatowski , a jego drużyna -  Stacja Paliw Oil Transfer pokonała Roan 738:600. Dzięki tej wygranej wskoczyła na pierwsze miejsce  w tabeli.

Najlepiej punktującym zawodnikiem po dwóch kolejkach jest Robert Chodorowski , ze średnią 214 punktów. Jego Bayliner Polska Bowling Team pewnie pokonał MTD Butkiewicz i zajmuje drugą  pozycję.

Wśród najlepiej rzucających jest też lider drużyny MK Bowling – Adam Legumina, który może pochwalić się średnią  209 punktów na mecz.  - MK Bowling ciągle się uczy i czekamy na pierwsze zwycięstwo – dodaje zawodnik ekipy gospodarzy.

W najbliższy poniedziałek, 21 listopada od 18.30 kolejne spotkania, w tym pojedynki  sąsiadów z ulicy Piaskowej - PGE Dystrybucji i PECu Suwałki. Serdecznie zapraszamy.

Wyniki 2 kolejki - 14 listopada 2016:

TOR 1: MK Bowling (448) - Linde Mir – Gaz (620)

TOR 2: OSiR Suwałki (460) - PGE Dystrybucja (549)

TOR 3: No Name (411) - Styl Kuchnie (523)

TOR 4: MTD Butkiewicz (378) – Bayliner Polska Bowling Team (641)

TOR 5: AQUAEL (617) -  Darmar (782)

TOR 6: Stacja Paliw Oil Transfer  (738) – Roan (600)

TOR 7: SKSM (540) - Drewtark Sejny (570)

TOR 8: PEC Suwałki (624) - PGK Suwałki (540)

 

Zapowiedź 3 kolejki - 21 listopada 2016:

TOR 1: SKSM - MTD Butkiewicz  godzina 18.30

TOR 2: AQUAEL – No Name godzina 18.30

TOR 3: Stacja Paliw Oil Transfer  – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 4: MK Bowling - Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PEC Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 6: PGK Suwałki - Styl Kuchnie  godzina 18.30

TOR 7: Drewtark Sejny - Linde Mir – Gaz  godzina 18.30

TOR 8: Roan  – Darmar  godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.3238 4.4112
USD 0.00% 4.0811 4.1635
GBP 0.00% 5.0216 5.1230
CHF 0.00% 4.0351 4.1167
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
23.01.2017

Laborant

23.01.2017

Administrator IT

23.01.2017

SZUKAM PRACY

Dodaj nowe ogoszenie