15.11.2016

Suwalska Liga Bowlingowa. Coraz lepsze wyniki i szampańska atmosfera

Poniedziałkowy wieczór w kręgielni MK Bowling rozpoczęło gromkie Sto Lat dla obchodzącego 50. urodziny Dariusza Chaleckiego. Jubilat (na zdjęciu drugi od lewej) w meczu z Aquaelem rzucił 214 punktów i poprowadził Darmar do pewnego zwycięstwa 782:617.

Tyle samo punktów uzyskał Stanisław Poświatowski , a jego drużyna -  Stacja Paliw Oil Transfer pokonała Roan 738:600. Dzięki tej wygranej wskoczyła na pierwsze miejsce  w tabeli.

Najlepiej punktującym zawodnikiem po dwóch kolejkach jest Robert Chodorowski , ze średnią 214 punktów. Jego Bayliner Polska Bowling Team pewnie pokonał MTD Butkiewicz i zajmuje drugą  pozycję.

Wśród najlepiej rzucających jest też lider drużyny MK Bowling – Adam Legumina, który może pochwalić się średnią  209 punktów na mecz.  - MK Bowling ciągle się uczy i czekamy na pierwsze zwycięstwo – dodaje zawodnik ekipy gospodarzy.

W najbliższy poniedziałek, 21 listopada od 18.30 kolejne spotkania, w tym pojedynki  sąsiadów z ulicy Piaskowej - PGE Dystrybucji i PECu Suwałki. Serdecznie zapraszamy.

Wyniki 2 kolejki - 14 listopada 2016:

TOR 1: MK Bowling (448) - Linde Mir – Gaz (620)

TOR 2: OSiR Suwałki (460) - PGE Dystrybucja (549)

TOR 3: No Name (411) - Styl Kuchnie (523)

TOR 4: MTD Butkiewicz (378) – Bayliner Polska Bowling Team (641)

TOR 5: AQUAEL (617) -  Darmar (782)

TOR 6: Stacja Paliw Oil Transfer  (738) – Roan (600)

TOR 7: SKSM (540) - Drewtark Sejny (570)

TOR 8: PEC Suwałki (624) - PGK Suwałki (540)

 

Zapowiedź 3 kolejki - 21 listopada 2016:

TOR 1: SKSM - MTD Butkiewicz  godzina 18.30

TOR 2: AQUAEL – No Name godzina 18.30

TOR 3: Stacja Paliw Oil Transfer  – OSiR Suwałki godzina 18.30

TOR 4: MK Bowling - Bayliner Polska Bowling Team godzina 18.30

TOR 5: PEC Suwałki - PGE Dystrybucja godzina 18.30

TOR 6: PGK Suwałki - Styl Kuchnie  godzina 18.30

TOR 7: Drewtark Sejny - Linde Mir – Gaz  godzina 18.30

TOR 8: Roan  – Darmar  godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
03.28.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.23% 4.2149 4.3001
USD 0.98% 3.8742 3.9524
GBP 0.09% 4.8781 4.9767
CHF 0.10% 3.9399 4.0195
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.DARMAR28
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 26
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM24
28.03.2017

Szukam pracy

28.03.2017

SPRZĄTACZKA

Dodaj nowe ogoszenie