24.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Energetyczne zwycięstwo PGE Dystrybucji z sąsiadem zza miedzy

W ósmej kolejce rozgrywek spotkali się sąsiadujące ze sobą na ulicy Piaskowej zakłady PGE Dystrybucji i PECu Suwałki. Mimo problemów z maszyną liczącą punkty, udało się rozegrać spotkanie.

Zwycięstwo PGE Dystrybucji po wyrównanym początku zapewnił  dobry wynik Artura Sałkiewicza, który rzucił 171 punktów. U rywali najlepiej rzucał Paweł Blumski, z 158 punktami.

W hicie kolejki Sudowia podejmowała trzecią w tabeli drużynę PBI. Wynik spotkania do szóstej rundy oscylował w granicach remisu. Od tego momentu do głosu doszli zawodnicy Sudowii – Krzysztof Grzymkowski na koniec meczu zgromadził 201 punktów, a Dariusz Chalecki  199 punktów. W ekipie PBI do końca walczył Waldemar Kołodziej, z indywidualnym wynikiem 206 punktów, który do końca motywował swoich kolegów. Sudowia pokonała PBI 725:632 i pozostała na pierwszym miejscu w tabeli.

Tuż za liderem ulokowała się drużyna Oil Transfer Development, która pokonała ASPI 642:412. Najlepsze wyniki uzyskali Bartłomiej Żuchowski i Wojciech Górski, którzy rzucili po 181 punktów.

Swoje spotkania wygrali też aspirujący do czołówki tabeli Drewtak Sejny i odradzający się Eltechbiur. Drugą wygraną z rzędu zanotował zespół  SKSM, który pokonał PWSZ Suwałki 627:361.

Za tydzień kolejne ważne spotkania, w których zmierzą się Sudowia i Aquael czy Eltechbiur i PBI. Serdecznie zapraszamy.

8 kolejka – 23 listopada 2015:

TOR 1: SKSM (627) - PWSZ Suwałki (361)

TOR 2: AQUAEL  – CELS - przeł

TOR 3: Oil Transfer Development (642)– ASPI (412)

TOR 4: Sudowia (725 – PBI (632)

TOR 5: PEC Suwałki (517) - PGE Dystrybucja (608)

TOR 6: PGK Suwałki (558) - Styl Kuchnie (512)

TOR 7: Drewtark Sejny (698) - Linde Mir – Gaz (601)

TOR 8: Neonet (454) – Eltechbiur (560)

 

9 kolejka – 30 listopada 2015:

TOR 1: Sudowia - AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: Linde Mir – Gaz – Neonet godzina 18.30

TOR 3: Styl Kuchnie - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 4: PGE Dystrybucja - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 5: Eltechbiur – PBI godzina 18.30

TOR 6: ASPI – SKSM godzina 18.30

TOR 7: CELS - Oil Transfer Development godzina 18.30

TOR 8: PWSZ Suwałki - PEC Suwałki godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA900185723
2.DARMAR801166317
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM801165991
4.STACJA PALIW OIL TRANSFER 702146011
5.LINDE MIR GAZ702145844
6.AQUAEL702145542
7.DREWTARK SEJNY40485324
8.SKSM40585173
9.PEC Suwałki40584898
10.STYL KUCHNIE40584196
11.ROAN30564674
12.NO NAME20744607
13.MK BOWLING20744382
14.PGK Suwałki10824930
15.OSIR SUWAŁKI10824063
16.MTD BUTKIEWICZ10823907
Dane Indywidualne IX
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
01.20.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.04% 4.3244 4.4118
USD 0.23% 4.0476 4.1294
GBP 0.38% 4.9824 5.0830
CHF 0.00% 4.0383 4.1199
Liga bowlingowa
NAZWA DRUŻYNY PUNKTY
1.PGE DYSTRYBUCJA18
2.DARMAR16
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM16
Dodaj nowe ogoszenie