24.11.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Energetyczne zwycięstwo PGE Dystrybucji z sąsiadem zza miedzy

W ósmej kolejce rozgrywek spotkali się sąsiadujące ze sobą na ulicy Piaskowej zakłady PGE Dystrybucji i PECu Suwałki. Mimo problemów z maszyną liczącą punkty, udało się rozegrać spotkanie.

Zwycięstwo PGE Dystrybucji po wyrównanym początku zapewnił  dobry wynik Artura Sałkiewicza, który rzucił 171 punktów. U rywali najlepiej rzucał Paweł Blumski, z 158 punktami.

W hicie kolejki Sudowia podejmowała trzecią w tabeli drużynę PBI. Wynik spotkania do szóstej rundy oscylował w granicach remisu. Od tego momentu do głosu doszli zawodnicy Sudowii – Krzysztof Grzymkowski na koniec meczu zgromadził 201 punktów, a Dariusz Chalecki  199 punktów. W ekipie PBI do końca walczył Waldemar Kołodziej, z indywidualnym wynikiem 206 punktów, który do końca motywował swoich kolegów. Sudowia pokonała PBI 725:632 i pozostała na pierwszym miejscu w tabeli.

Tuż za liderem ulokowała się drużyna Oil Transfer Development, która pokonała ASPI 642:412. Najlepsze wyniki uzyskali Bartłomiej Żuchowski i Wojciech Górski, którzy rzucili po 181 punktów.

Swoje spotkania wygrali też aspirujący do czołówki tabeli Drewtak Sejny i odradzający się Eltechbiur. Drugą wygraną z rzędu zanotował zespół  SKSM, który pokonał PWSZ Suwałki 627:361.

Za tydzień kolejne ważne spotkania, w których zmierzą się Sudowia i Aquael czy Eltechbiur i PBI. Serdecznie zapraszamy.

8 kolejka – 23 listopada 2015:

TOR 1: SKSM (627) - PWSZ Suwałki (361)

TOR 2: AQUAEL  – CELS - przeł

TOR 3: Oil Transfer Development (642)– ASPI (412)

TOR 4: Sudowia (725 – PBI (632)

TOR 5: PEC Suwałki (517) - PGE Dystrybucja (608)

TOR 6: PGK Suwałki (558) - Styl Kuchnie (512)

TOR 7: Drewtark Sejny (698) - Linde Mir – Gaz (601)

TOR 8: Neonet (454) – Eltechbiur (560)

 

9 kolejka – 30 listopada 2015:

TOR 1: Sudowia - AQUAEL godzina 18.30

TOR 2: Linde Mir – Gaz – Neonet godzina 18.30

TOR 3: Styl Kuchnie - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 4: PGE Dystrybucja - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 5: Eltechbiur – PBI godzina 18.30

TOR 6: ASPI – SKSM godzina 18.30

TOR 7: CELS - Oil Transfer Development godzina 18.30

TOR 8: PWSZ Suwałki - PEC Suwałki godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
05.23.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.03% 4.1574 4.2414
USD 0.64% 3.6932 3.7678
GBP 0.71% 4.8076 4.9048
CHF 0.05% 3.8089 3.8859
Dodaj nowe ogoszenie