22.12.2015

Suwalska Liga Bowlingowa. Święta i Nowy Rok najradośniejsze dla Sudowii

Dwunastą kolejką zakończyliśmy tegoroczne rozgrywki ligowe. Liderem tabeli na koniec 2015 roku została Sudowia, która pewnie pokonała PEC Suwałki 765:490. Popis umiejętności dał Krzysztof Grzymkowski, który rzucił 223 punkty.

Dzięki uzyskiwanym wynikom zespół „mleczarzy” prowadzi także w klasyfikacji małych punktów i wyprzedza drugi w tabeli Oil Transfer Development prawie 450 punktami. Wicelider nie miał łatwego zadania w spotkaniu z drużyną PBI. Nie tylko stawka meczu, ale i obecność właścicieli obydwu firm wśród kibiców - Dariusza Mazura i Janusza Piotrowskiego,  wywarły dodatkową presję  na zawodników.  Lepiej tę sytuację opanowali gracze Oil Transfer Development, którzy już od połowy spotkania kontrolowali przebieg meczu. Na koniec widniał wynik 719:571 na korzyść Oil Transfer Development.

Kolejne spotkanie, w którym doszło do wojny nerwów, toczyło się  na torze numer dwa, gdzie Aquael podejmował Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych. Naprzeciw siebie zagrali żona, Anna Szydłowska z Aquaelu i mąż, Wiesław Szydłowski z SKSMu.  To już drugi przypadek w naszych rozgrywkach, gdzie małżeństwa walczą naprzeciw siebie. Ciekawostką jest że to właśnie  reprezentantki Aquaelu (Anna Szydłowska i Elżbieta Chodorowska) w obu przypadku pokonały swoich mężów w rywalizacji drużynowej.

Na trzecim miejscu w tabeli rywalizację zakończył Drewtark Sejny. W spotkaniu z PEC Suwałki ubiegłoroczni mistrzowie pewnie wygrali 715:475. Najlepszym zawodnikiem tego meczu był Wiesław Frydrych z 187 punktami. Ciekawie również było na torze numer siedem. Wracający do formy zawodnicy Eltechbiuru zmierzyli się z solidną PGE Dystrybucja. Początkowo gra była bardzo wyrównana, ale dobra postawa Artura Sałkiewicza i Roberta Wołągiewicza pozwoliła  na ostateczny triumf „energetyków” 634:553.

Pierwsze w tych rozgrywkach zwycięstwo walkowerem  odniósł Neonet. Zawodnicy PWSZ Suwałki nie pojawili się w kręgielni i oddali dwa punkty rywalom.

Na następną, 13. kolejkę zapraszamy już w nowym roku, w poniedziałek 11 stycznia. 

Wyniki 12 kolejki  - 21 grudnia 2015:

TOR 1: Linde Mir – Gaz (537) - Styl Kuchnie (554)

TOR 2: SKSM (586) – AQUAEL (622)       

TOR 3: PEC Suwałki (490) – Sudowia (765)

TOR 4: PGK Suwałki  – CELS - przełożony

TOR 5: Drewtark Sejny (715) – ASPI (475)

TOR 6: Neonet (528) - PWSZ Suwałki (0) - walkower

TOR 7: Eltechbiur (553) - PGE Dystrybucja (634)

TOR 8: Oil Transfer Development (719) – PBI (571)

 

Zapowiedź 13 kolejki  - 11 stycznia 2016:

TOR 1: ASPI – Neonet godzina 18.30

TOR 2: PGE Dystrybucja - Linde Mir – Gaz godzina 18.30

TOR 3: PWSZ Suwałki – Eltechbiur godzina 18.30

TOR 4: Oil Transfer Development – SKSM godzina 18.30

TOR 5: CELS - Drewtark Sejny godzina 18.30

TOR 6: Sudowia - PGK Suwałki godzina 18.30

TOR 7: AQUAEL - PEC Suwałki godzina 18.30

TOR 8: Styl Kuchnie – PBI godzina 18.30

Suwalska Liga Bowlingowa

NAZWA DRUŻYNY ZWYCIĘSTWA REMISY PORAŻKI PUNKTY MAŁE PUNKTY
1.DARMAR14012810617
2.STACJA PALIW OIL TRANSFER 1302269986
3.BAYLINER POLSKA BOWLING TEAM12032410020
4.PGE DYSTRYBUCJA1203249671
5.DREWTARK SEJNY11042210136
6.LINDE MIR GAZ1104229695
7.AQUAEL906189169
8.SKSM807168572
9.ROAN609128677
10.PEC Suwałki609128296
11.MK BOWLING5010107571
12.STYL KUCHNIE5010107079
13.NO NAME401187759
14.PGK Suwałki201347976
15.OSIR SUWAŁKI201347355
16.MTD BUTKIEWICZ101426862
Dane Indywidualne XV
udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
09.25.2017 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.2328 4.3184
USD 0.00% 3.5498 3.6216
GBP 0.00% 4.7959 4.8927
CHF 0.00% 3.6531 3.7269
24.09.2017

Poszukuję

Dodaj nowe ogoszenie