21.02.2024

KSW: Epic. Adamek vs Khalidov. Kto wygra walkę wieczoru?

Takiej gali spod szyldu KSW jeszcze nie było. Raptem tydzień po ostatniej gali KSW 91 przyszła pora na galę KSW Epic, w której w walce wieczoru zobaczymy Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Kto wygra walkę wieczoru KSW Epic?

KSW: Epic – KARTA WALK

Karta KSW Epic budzi emocje kibiców i ekspertów. Łącznie znalazło się na niej aż 10 pojedynków, z czego trzy z nich odbędą się w ramach mini-trunieju w wadze półciężkiej. Wielką ozdobą całej gali będzie walka Tomasza Adamka z Mamedem Khalidovem. Starcie odbędzie się w boksie na dystansie 6 rund po 3 minuty.

Główna atrakcja wieczoru na KSW Epic to walka w kategorii do 99 kg w boksie, gdzie zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Adamek. Dodatkowo, zostanie rozegrany finał turnieju mistrzowskiego w wadze półciężkiej, w kategorii do 93 kg, z udziałem zawodników, których nazwiska zostaną ogłoszone wkrótce.

Program zawiera również inne emocjonujące pojedynki:

  • W kategorii Open Grappling zmierzą się Phil De Fries i Josh Barnett.
  • Walka w Muay Thai do 65.8 kg pomiędzy Michałem Królikiem a Vaclavem Sivakiem.
  • Pojedynek według zasad PRIDE w kategorii do 120.2 kg, gdzie Darko Stosic (19-6) stanie naprzeciw Matheusa Scheffela (17-10).

Turniej mistrzowski w wadze półciężkiej przedstawi kolejne zmagania:

  • W walce o miejsce w finale spotkają się Rafał Haratyk (17-5-2) z Marcinem Wójcikiem (19-8).
  • Kleber Silva (22-12) zmierzy się z Damianem Piwowarczykiem (7-2).
  • Ivan Erslan (13-3) będzie walczył z Bohdanem Gnidko (10-1).

Ponadto, w kategorii do 82 kg w stylu No Holds Barred, Konrad Rusiński (6-1) stanie do walki z Muslimem Tulshaevem (10-3), a w kategorii do 70.3 kg w MMA w Gi, pojedynek będą mieli Piotr Kacprzak kontra Adam Brysz.

KSW: Epic – GDZIE OGLĄDAĆ

KSW już od pewnego czasu współpracuje z Viaplay. Platforma streamingowa ma na wyłączność transmisje gal KSW, jednak w przypadku KSW Epic dojdzie do małego wyjątku. Wydarzenie będzie można obejrzeć w Viaplay oraz na Canal+ Online. 

Cena licencji streamu waha się od 39,99 do 59 złotych. Canal+ łącznie z dostępem do streama oferuje również ofertę abonamentową na pozostałe usługi świadczone przez C+. 

KSW: Epic – ZAKŁADY BUKMACHERSKIE

Wszyscy legalni bukmacherzy mają w swojej ofercie kursy na wszystkie walki podczas KSW Epic. Graj w kasynie VulkanBet i ciesz się dodatkowymi emocjami podczas oglądania gali KSW.

KSW: Epic – KTO BĘDZIE WALCZYŁ. TYPY EKSPERTÓW.

Walka wieczoru na KSW Epic zapowiada się naprawdę epicko. Tomasz Adamek mimo upływu swoich najlepszych lat powraca do walk i jego przeciwnikiem będzie legenda KSW, Mamed Khalidov. Obaj są bezsprzecznymi legendami polskich sportów walki, teraz zaś skrzyżują rękawice w formule bokserskiej. Analizy tego pojedynku są rozmaite i każdy faworyzuje innego zawodnika. Faktem jest, że „Góral” to absolutny mistrz boksu i nawet mimo tak długiej przerwy i wieku, jest uważany za faworyta. W ciągu 59 zawodowych pojedynków, "Góral" tylko raz doznał porażki przed zakończeniem szóstej rundy, a jak wiemy, pojedynek jest zakontraktowany właśnie na takim dystansie. Uważamy, że to Adamek będzie górą w tej walce. Gdyby ta odbyła się w MMA lub nawet kick-boxingu, kompletnie zmieniłoby to perspektywę. W boksie to Tomasz Adamek jest królem i nim pozostanie po zakończeniu KSW Epic. Analitycy online kasyno dają większe szanse na zwycięstwo bardziej doświadczonemu Adamkowi. Czy walka okaże się hitem na miarę gry Sweet Bonanza od VulkanBet?

Co main-event również powinien przynieść ze sobą sporo emocji. W niecodziennej formule wielki mistrz KSW Phil de Fries zmierzy się z Joshem Barnettem. Na uwagę zasługuje fakt, że pojedynek odbędzie się tylko w parterze na zasadach grapplingowych. W stójce absolutnym faworytem byłby de Fries, jednak nawet w parterze mistrz wagi ciężkiej KSW jest tutaj mocnym kandydatem do zwycięstwa i nie wyobrażamy sobie, by Barnett miał tutaj jakiekolwiek szanse na zwycięstw.

(artykuł sponsorowany)

udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Zapraszamy na relację na żywo


KS Śniadowo


Wigry Suwałki

21.04.2024
17:00

Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
04.21.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
20.04.2024

Usługi Budowlane

19.04.2024

MAGAZYNIER

Dodaj nowe ogoszenie