09.05.2024

Z tego sklepu najbardziej ucieszą się mieszkańcy osiedla Piano Park w Suwałkach. Rośnie Stokrotka

Pięć lat temu, kiedy pojawiły się tu dźwigi budowlane, pisaliśmy o żurawiach w szczerym polu. Dzisiaj wydaje się, że widoczne z daleka bloki osiedla Piano Park są częścią osiedla Północ.

- Obecnie budujemy już szósty budynek – mówi Szymon Racis, prezes spółki wznoszącej osiedle położone po wschodniej stronie ulicy Rotmistrza Pileckiego w pobliżu ogrodów działkowych. – Już  w wakacje mieszkańcy Piano Park będą mogli bezpiecznie, bo oprócz już zbudowanej drogi dojazdowej, powstanie także chodnik, robić zakupy w kolejnym sklepie.

Na terenie u zbiegu ulic Kardynała Wyszyńskiego i Rotmistrza Pileckiego w grudniu zbudowany został sklep sieci Biedronka. Teraz, niedaleko, przy ul. Rotmistrza Pileckiego powstaje obiekt sieci Stokrotka.

 

 

Na brak klientów nie będą zapewne narzekać oba sklepy. Ruchliwa jest ulica Wyszyńskiego, wiodąca na działki, a Rotmistrza Pileckiego, z osiedlami Piano Park po jednej i  Chopina Park po drugiej stronie, jest przecież częścią Trasy Wschodniej, która we wrześniu ma już być w pełni ukończona i skomunikuje Północ z zakładami pracy w specjalnej strefie ekonomicznej.

Zresztą, najlepszym przykładem, że nawet bliskie sąsiedztwo nie szkodzi zbytnio interesom, a jest wygodne i przyciąga klientów, jest  rejon u zbiegu Reja i Daszyńskiego, gdzie prawie obok siebie funkcjonują sklepy sieci Lidl, Aldi i Biedronka.

Stokrotka przy Pileckiego, po marketach w Plazie, przy ul. Reja, Noniewicza i Ptaszyńskiego, będzie piątym sklepem tej sieci, należącej od kilku lat do litewskiego właściela, w Suwałkach. 

 

 

Wojciech Drażba

Fot. Suwalki24.pl

[20.12.2023] W Suwałkach otwarto nowe sklepy sieci handlowych. Wczoraj Biedronka, dzisiaj Aldi [zdjęcia]


udostępnij na fabebook
Skomentuj:
nick*
komentarz*
 
 
Sponsor pogody
Pogoda
Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o nowych wiadomościach w serwisie podaj nam swój e-mail.

Kursy walut
06.16.2024 Kupno Sprzedaż
EUR 0.00% 4.4889 4.5795
USD 0.00% 4.1175 4.2007
GBP 0.00% 5.1508 5.2548
CHF 0.00% 4.5999 4.6929
Dodaj nowe ogoszenie